28 травня 2022 року
20:33:37

Топ

Топ-4 звичок, якими жінки дратують чоловіків, а чоловіки – жінок

16.02.2015 15:53

Для представників обох «таборів» буде цікаво прочитати про ці «стоп-сигнали» або ж навпаки, методи «відшиву».

1. Звичка обговорювати особисте життя з сторонніми людьми

Навіть якщо ви потім помиритеся, ваша сім’я і приятелі можуть почати дивитися на вашу пару зовсім іншими очима. Навряд чи вам би цього хотілося…

2. Звичка виховувати чоловіка

Жінкам необхідно раз і назавжди усвідомити собі, що чоловіків неможливо переробити і вони залишаться такими, якими вони були на початковому етапі відносин.

3. Звичка довго говорити по телефону

Ще однією розповсюдженою особливістю багатьох дам, які доводять нас, чоловіків, до сказу, є любов довго базікати по телефону. Часом складається таке враження, що для того, щоб вижити жінці необхідна вода, їжа і мобільний телефон, причому більшості жіноктелефон потрібен зовсім не для того, щоб з його допомогою вирішувати важливі справи, або для потреб по роботі.

4. Звичка постійно питати у чоловіка: “А я товста?”

Давайте будемо відвертими: це дуже дурне запитання. Ви самі можете підійти до дзеркала і відповісти собі на нього. Коли жінки запитують у нас: “А я не товста?” Яку відповідь вони сподіваються почути? Усі чоловіки чудово розуміють, що, в незалежності від того, правда це чи ні, єдиною правильною тут відповіддю буде: “Мила, звичайно ні!”, пише портал Наша мама.

Мегасайт подає свої 4 звички, якими вже чоловіки дратують жінок.

1. Неохайність.

“Захват” від спілкування з подібним екземпляром важко описати нормативною лексикою.Приблизно таку ж реакцію викликають горезвісні брудні шкарпетки, чомусь вічно діряві і постійно демонстровані. Ну а якщо твій чоловік (чи бойфренд) грішить розкиданням цієї частини гардероба де потрапило, то залишається тобі тільки поспівчувати.

2. Неорганізованість.

У найвідповідальніший момент йому чомусь потрібно буде забарикадуватися в туалеті зі свіженьким кроссвордиком.

3.Чоловічий егоїзм.

Якщо твій бойфренд у гостях не приділяє тобі уваги і, усамітнившись з чоловічою частиною компанії, обговорює результати вчорашнього футбольного матчу, – у наявності він самий, чоловічий егоїзм. Крайній ступінь такого – не цікавитися твоїми потребами в ліжку.

4.Зловживання алкоголем.

Це згубна пристрасть викликає цілком заслужені дорікання з боку жінок. Можливо, потенційного чоловіка потрібно перевіряти на стійкість до міцних напоїв.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета