04 липня 2022 року
00:09:08

Топ

20 українських соціальних мереж, котрими можна замінити заблоковані «ВКонтакте» і «Однокласники»

28.05.2017 07:55

Життя існує і без заблокованих «ВКонтакте» та  «Однокласники». В неті існує чимало українських варіантів заборонених мереж. Спробуйте!

 

1. UkrOpen   українська соціальна мережа, створена з нуля. У неї вбудована пошукова система, що дозволяє не тільки бути в курсі останніх подій, а й обговорювати їх з іншими користувачами. Реєстрація на ресурсі дозволена користувачам  від  13 років.


2.  Ц. укр  – виглядає як суміш “Фейсбук” і “ВКонтакте”. Назва походить від скорочення слів “Це – Україна”. Ресурс позиціонує себе як молоду українську соцмережу. Вона створена під керівництвом киянина Михайла Гриненко. Портал постійно проводить конкурси для своїх користувачів. Також сюди можна одним кліком перенести всю інформацію з “ВК”.

3.  UKRFACE являє собою якийсь гібрид “ВК” і “ФБ”. Там точно не загубишся: є й особиста сторінка, і друзі, і музика, фото, відео та інші звичні пункти меню запису. Головна фішка – доступна кримськотатарська мова.

4.  Українці  – одна з перших вітчизняних соцмереж з патріотичним ухилом.Створена в січні 2009 року, проте користувачів там не так вже й багато, та й фото, відео або музики тут немає. Також немає і стрічки новин.

5. Vreale.net  позиціонує себе як незалежне українське інтернет-співтовариство, яке надає актуальні та популярні інструменти для знайомства, спілкування, розваги, самоосвіти, проведення конкурсів і віртуальних змагань, організації груп спільних інтересів і захоплень, а також для організації особистих та корпоративних зустрічей у реальному житті.

6. VsiTut.com  – соціальна мережа України  створена як волонтерський інтернет-проект і не належить ні до якої партії чи спільноти. Як заявляють розробники, головною метою проекту є об’єднання українських патріотів незалежно від мови спілкування та місця проживання.Головною особливістю цієї соцмережі є щомісячне оновлення компонентів і модулів сайту, відкриті розділи для гостей сайту.

7. FamalyUA  – проект являє собою соціальну мережу. Творці запевняють: вони взяли все найкраще від інших аналогів і об’єднали.

8. Yachudo.com– українська соціальна мережа, яка надає унікальні можливості спілкування та персоналізації свого цифрового простору.“Я – чудо” українська соцмережа, спрямована на українських і англомовних користувачів, адже російська мова у соцмережі відсутня. Дизайн відрізняється від інших соцмереж, також відсутній розділ з музикою.

9.livebook проектявляєсобоюунікальнуукраїнськусоціальнумережу, якавбирає всебетількинайкращеізусіхіснуючиханалогів. Наразі в стадії розробки.

10. 1ua.com.ua  – соціальна мережа. Котра об’єднує населені пункти, сприяє обміну інформацією, активний форум.

11. naps – українська незалежна соціальна мережастворена 1 січня 2014 року. Допомагає користувачам взаємодіяти один з одним. Живий чат, повідомлення, коментарі, оцінки, обмін фотографіями, фотоальбоми, ігри, группи, сторінки організацій, музика, відео, життєві події та багато іншого. 

12. Катапульта – комунікаційний onlineмайданчик з обміну текстовими і графічними даними між Користувачами, який призначений виключно для соціальної комунікації користувачів.

13. SocialFace – все в одному. Тут  поєднуються всі “фішки” відомих соціальних мереж Facebook, Twitter, Vkontakte та навіть торгова проща Slando (але це згодом). Велика команда молодих перспективних юнаків та дівчат, створила цей проект за загальною ідеєю. Всі сервери на яких працює мережа знаходяться в Україні і належать українцям. Ніхто не має впливу на соціальну мережу SocialFace. Проект не має на меті заробити гроші, мета соціальної мережі поєднати Україну в національній мережі.

14. Друзі  — це соціальна мережа для швидкої і зручної комунікації між людьми по всьому світу.Завдання Друзі — в кожен окремо взятий момент залишатися швидким і естетичним способом спілкування в мережі.100% адаптується до будь-якого мобільного екрану, таблету або смарт-пристрою.

15. Googoodoo.com  – це соціальна мережа з приємним і інтуїтивно зрозумілим дизайном призначена для спілкування з друзями і однодумцями. Користувачам пропонується безліч вбудованих модулів, які допоможуть організувати процес навчання, роботи та продати товари.

 

16. Ravlyk Link – це проект об’єднує людей з різними інтересами з усього світу.

17. Одногрупники   – мережа, що нагадує  Однокласники.

18. Сусіди  Соціальна мережа, яку робили на противагу “Вконтакті” і “Однокласникам”. Тим не менш, на головній сторінці сайту є можливість поділитися цим сайтом в конкуруючих соцмережах.

19hurtom.com  – портал для обміну матеріалами українською мовою. Є форум, де можна обговорювати фільми, книжки та комп’ютерні ігри.

20. uamodna  інформаційно-розважальна веб-платформа, що об’єднує людей з усього світу. Тут можна знайти статті, інтерв’ю, фото, відео, арт, дослідження, висвітлення соціальних питань, авторські погляди на актуальні події, творчі та наукові доробки сучасників. Реєстрація мінімальна, окрім того, можна увійти через Facebook.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Недавні записи
Мета