05 жовтня 2022 року
01:44:45

Думки

Юрій Ситник Про розгін фінансового майдану

27.02.2015 12:05

Дата: 27.02.2015

Прочитав, що вчора ввечері, міліція розігнала фінансовий майдан. Фінансовий (кредитний) майдан розганяти будуть в першу чергу, бо злочинна й нелюдська лихварська система “тримається” на сучасній банківський.

Колись один американський політик сказав, що останньою війною буде війна людей проти банків… Буквально кілька днів тому на цю тему писав: “Якщо виходити з позитивного типу мислення, то 30грн./долар це просто чудесно! Ще кілька слабаків від безвиході закінчать життя самогубством. Хто не в курсі – щотижня в середньому одна людина розраховується з життям, бо не в стані розрахуватися з кредитами. Власне так мислить наша влада.

Ви думаєте Березюк обмовився, коли стверджував, що “Небесна сотня” загинула задля того, щоби вони сиділи в парламенті? Та де! Вони щиро так думають. І Гонтарєва щиро радить віддавати банкам житло за борги, а Порошенко щиро ветує мораторій на відчуження банками іпотечного житла. Бо тільки лохи мають по одній квартирі, а лохів не шкода. До наступних виборів ще вистачить. Не повірите, вони вірять у наступні вибори!.. А я мислю, що можливо серед натовпу електоральних лохів накінець почнуть розповсюджуватися ідеї грошей без інфляції Маргріт Кеннеді, демереджевих грошей Сільвіо Гезеля, та усвідомлення глобальної катастрофи лихварської системи. Може це стимулюватиме по-новому поглянути на гасло “свій до свого по своє”, познайомитися з принципами природної економіки Подолинського-Руденка, та розпочати вивчення сучасного досвіду застосування кімгаверів у Німеччині. Можливо ми зрозуміємо, що найцінніші продукти – з бабусиної грядки, а вартість чистої води куди вища вартості золота… Та й вся влада над нами – це фікція. Вона лише у нашій викривленій свідомості… Можливо. Можливо зрозуміємо, але запізно. Ми ж досі думаємо що перемогли Януковича і переміг Майдан… І ми досі не зрозуміли, що вирок нам підписано, а ми його виконуємо. Самі собі виконуємо… А кача все пливе по тисині…” Просто потрібно розуміти, що окрім війни може повернутися ще й Голод…

Юрій Ситник, львівський блогер .

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета