20 травня 2022 року
23:13:38

Думки

Тернопільському в.о.губернатора Бог фамілію з натяком дав

05.03.2015 08:12

Дата: 05.03.2015

Пам’єтаєте, колись Янукович, грім би його ясний вдарив, бігморди всюди клеїв же почує каждого. І почув людські прокльони. Печінков і дужя ся спудив. За ніч склав манатки і дременув до Московій так, шо п’єти блистіли… Тепер його в Україну ніяким золотим батоном не заманиш. Боїться кари людської справедливої. Думає, же ся за штами Влодка сприче. Глупий, гнів наш його і так колись наздожене… Як не на тім світі, то на тамтім. Бо сльози і кров — не водиця. Так просто на землю не падают….

 

Але я не про Януковича. Я про президентську глухоту. Вам ся не здає, шо каждий наш Гарант мав капку клопоти зі слухом? Нє? А тоді як пояснити то, шо шойно він здоймав руку з Пересопницького Євангеліє, як перставав чути свій народ? Га?

Вогляніться назад, хіба чув нас хоть єден із штирох екс- гарантів? Вигляд робив — так, але не чув. І такво дивлюся нинішній наш, п’єтий, також слух потрохи втрачає. Скілько вже кричимо йому з Тернопільщини, різними голосоми, же дайте нам губернатора людського, заберіть ототе опудало, шо зара го обов’язки виконує… Не чує. Ніби в танку сидит і не реагує на людей, котрі го вибирали…

А ото недавно злєкламся, же шо і зір він тратит поволи… А шо ше маю думати, коли народні депутатти документи ‘му показуют, в яких чорним по-білому написано, же т.в.о. голови Бог не випадково хвостату фамілію дав, а з натяком, як попередження для тих, хто кругом нього. Та фамілія в нього як таблиця на шойно помальованій лавці: “не сідай — замазюкаєшся!” А вірити, шо ся хлоп змінит, то саме, шо в дощ під ноги плювати… Кугут лебедем нігде не буде, а криса — хом’яком, якби не грала на публіку… А грати він майстер, ой, майстер… Я по телєвізору виділа: губки бантиком складе, вочка невинні зробит, вушка нашорошит… То не я, і хата не моя… Так і хочеться погладити та кавальчик хліпця дати. Йому б на сцену… Але в театрі не вкрадеш стілько, шо при владі.

Звідки я знаю? Чо хлопа добротного оббріхую? О, то таких брехунів як я тогди ціла Ангелівка і ше півобласти є. Ага. Він всюди встиг нашкодити та понадкушувати.

Знали б ви, як моя колєжанка з Ангелівки кляне го, як кляне… І навіть в піст. М’єса не їсть, не матюкається, а клясти го не перстає… То не гріх, каже, а правда. А за правду Бог не карає. Оповідає, же клуб він у них забрав, землю, на ставок писок розкрив, вось-вось всіх кріпаками зробит і ніхто йому за то навіть пальцем не накиває. Я слухаю і ся дивую: могутній такий чи плечі такі моцні у верхах має? Але таких нинька багато. Майданом не знайдених… Вони як воші на голові: довго тра ся намучити, поки всіх до востатної злапиш. Але єнчі хоть ся трохи закону боят, а тому всьо попри мешта.

А то, шом вчора по телєвізору зобачила, наніц ми розгнівало. Нє, то треба таке придумати, самому себе назначити виконувати обов’язки очільника області! То те саме, же я си нинька Гонтарєвою призначу, папірчик напишу, підпишу, поїду до столиці, зміню таблицю на її кабінеті в Нацбанку і зачну гривню укріпляти… Чистий дурдом! І як ся на то міліція дивит? Але шо там міліція, де психіятр? Най перерахує уважно всіх пацієнтів в себе в больнице. Думаю, єдин ше торік восени втік. Де шукати — всі знают… Най за ним не то шо вже їде, а летит. Бо ше трохи його керовництва, і будемо мати не вобласть, а дирку від бублика. Вона й так в нас на ладан дихала, а то й зовсім задихнеться. А шо нє?

Ваша баба Зоська.

{youtube}i2Ud9YYDyt0{/youtube}

 

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета