03 липня 2022 року
23:49:39

Думки

Тернопільський підприємець: “Вони не бояться приймати рішення і нести за них відповідальність”

23.07.2015 12:56

23.07.2015

Ми майже щодня отримуємо і обговорюємо нові кадрові призначення влади. Когось хвалимо, когось журимо, на когось покладаємо надії, а комусь просто не віримо.

 

Мова зараз не про іноземців, яким влада доручила досить відповідальні пости, про них сказано вже дуже багато, різного…позитивного і негативного. Хоча на їх результативну роботу таки робить ставку Україна.

Сьогодні оглядаємось на ті транзитні території, завдяки яким збагачується, а частіше через які втрачає наша держава. Донецьк Луганськ, Закарпаття – з дірявими митницями і вже відпрацьованими схемами контрабанди. Варіантів контролювати такі території, та ще й так щоб їхня робота була на благо держави, дуже не багато. Очільники цих областей (дві з яких сьогодні є військово-цивільними адміністраціями) відомі своєю незалежністю і ненавистю до корупції, самодостатні і цілеспрямовані люди.

Геннадій Москаль – «жорстка людина для жорстких рішень», так про нього говорять, хоча відомий він не тільки любов’ю до «міцних» висловів, бо його послужний список заслуговує похвали. Насправді, він здатний приймати кардинальні і безкомпромісні рішення, часто – абсолютно непопулярні, але спрямовані на «одужання» підопічного регіону.

Павло Жебрівський – відомий політик і чиновник, доброволець АТО, керівник управління Генеральної прокуратури з розслідування корупційних злочинів, вчинених службовими особами, які займають особливо відповідальне становище – став головою ОДА в охопленому війною регіоні. Впевнений у собі, методичний і стриманий, він ефективно працює і уже зараз показує позитивні результати своєї роботи в регіоні, результати не для себе чи влади, а для країни, для окремого регіону і його мешканців.

А вчора був призначений головою Луганської ОДА Георгій Тука – людина, з бездоганною репутацією, з новим мисленням, з сучасними нестандартними рішеннями, людина, що не терпить корупції.

На них дивляться прості українці, їм вірять і вірять в них. Без лишніх слів, хтось більш емоційно, а хтось без емоцій, але з душею ці чоловіки виконують свою роботу. Без озирання на рейтинги і на те, а що скаже чи що подумає громадськість, а тим паче чи погладить за це по голові керівництво країни. Вони не бояться приймати рішення і нести за них відповідальність. Не правда, що в країні немає українців, яким можна довіряти. Ось наглядний приклад, на який варто рівнятися.

Сергій Лупійчук, тернопільський підприємець.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Недавні записи
Мета