29 травня 2022 року
12:14:52

Думки

Сергій Лупійчук: “То яка ціна миру?”

06.04.2015 06:15

Дата: 06.04.2015

Призначення губернаторів Чернігівської і Тернопільської областей, звільнення керівників в органах управління Дніпропетровської області та інші кадрові перестановки. Відносне “затишшя” на фронті, що в свою чергу призводить до зменшення активності в підтримці волонтерів і армії. Це те, чим ми жили останній тиждень. А ще звичні буденні питання…ціни, комуналка, зарплати, пенсії, сніг… Чомусь непоміченим залишився один пікантний факт, а точніше подія. 2 квітня 2015 року Київський апеляційний адміністративний суд виніс рішення про необхідність здійснення соціальних виплат на території Луганської та Донецької областей, нині підконтрольних “ДНР” та “ЛНР”. І  хоча наступного дня прозвучала заява Міністра юстиції, про те що Мінюст буде оскаржувати у Вищому адміністративному суді України дане рішення, ми повинні бути готовими, що скаргу не задовольнять. Адже зараз уже зрозуміло усім, швидко конфлікт на сході України вирішити не можливо. Наші європейські партнери та США не мають ні намірів, ні бажання розв’язувати третю світову війну, в цьому їх підтримує і наш президент. Росія не відступить в найближчому часі за будь-яких обставин, але й утримувати захоплені території у неї немає бажання та й можливостей теж. І, як би це парадоксально не звучало, але весь тягар, щодо соціальних виплат ляже на плечі України…українського народу.

То що ж нас чекає в найближчому майбутньому? Ми будемо наповнювати бюджет податками і зборами, будемо підтримувати нашу армію і добровольчі батальйони своїми пожертвами. Ми будемо відправляти на фронт наших побратимів, які оборонятимуть лінію розмежування, адже в нас перемир’я і активних бойових дій ми не ведемо. Ми своїми силами, за свій кошт і за рахунок кредитів з-за кордону будемо відновлювати всю інфраструктуру зруйнованого Донбасу. Ми будемо утримувати жителів Луганської та Донецької областей, що проживають на окупованій території, людей, що просили президента Росії ввести війська, людей, які виходили на мітинги під триколорами і називали нас хунтою. Бо всі патріоти, що жили на цій території, давно вже звідти виїхали.

На мою думку виплати потрібно здійснювати лише тим людям, що залишили окуповані території і переселилися на території підконтрольні владі України. Потрібно допомагати тим людям, які зараз на сході сіють зерна справжньої української держави і національної ідеї. Їх потрібно підтримувати і захищати.

То яка ціна миру?

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета