25 вересня 2022 року
08:11:37

Думки

“”Реформаторська” політика влади знову змусить вийти пенсіонерів на вулиці з “простягнутою рукою”” – тернополянка

26.07.2016 18:46

…На вулиці до мене підійшла літня жінка. Охайно та дуже скромно одягнута, вона привіталася і ніяково запитала: “В вас не знайдеться кількох гривень для мене…?”

 

По її очах було чітко видно, що це запитання обірвав розпач і безвихідь… 

Побачивши сльози в очах пенсіонерки, я мовчки почала ритися в сумці у пошуках кошилька… 

Жаль, біль, образа…Мене в той момен охопили такі емоції, що я зовсім не плаксива і малоемоційна людина, ледь не розридалася просто посеред вулиці. 

Ця ситуація трапилася ще минулої осені, після цього схожих випадків було ще декілька: взимку та навесні. 

Рівень життя та розмір пенсій в нашій державі несумісні. Про це говорять всі, крім тих, хто реально може на це вплинути. 

Зараз саме час починати бити на сполох, бо взимку ганебна “реформаторська” політика влади знову змусить вийти пенсіонерів на вулиці з “простягнутою рукою”. 

Я не хотіла про це писати, щоб не тішити цими словами ворога, але полтика чинних “реформаторів” рухає нас не до Європи і не до Перемоги. 

Днями дізналася шокуючу для себе інформацію про рівень пенсій в Росії. Ви знали, що пенсія звичайної медсестри там, в перерахунку на гривні, сягає 5-6 тисяч грн., а вчителя ліцею – 8-11-ть…

Я згідна, ми маємо йти на жертви і потерпіти, щоб перемогти такого сильного ворога. Але чому цими жертвами мають бути найвразливіші українці: дідусі, бубусі, хворі та немічні? Може тому, що вони фізично не можуть боротися за свої права? 

Мені огидно навіть висновки такі робити, бо я мрію пишатися своєю країною, а не чути з “голубих” екранів про те, що наші Героїв ОУН-УПА – бандити, які на своїй рідній Україні проводили геноцид поляків… Я не історик, але ця фраза навіть звучить абсурдно, а наші очільки в Києві мовчать і низько кланяються перед поляками. Невже наших Героїв не бачать, не відчувають ні каплі гідності чи самоідентичності? 

Треба готуватися до змін, для влади вони неминучі!

 Олена Криницька, прес-секретар у Тернопільська обласна організація ВО “Батьківщина”.

Джерело: соцмережі 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Недавні записи
Мета