22 травня 2022 року
01:12:22

Думки

Нардепи від Тернопільщини вкотре познущались над людьми?

04.09.2015 17:30

04.09.2015

Нардепи від Тернопільщини вкотре познущались над людьми. Саме так вважаєе помічник народного депутата України  Михайла Головка Василь Габор.

На своїй сторінці в соцмережах він чітко пояснив, чому закон Заставного-Юрика є не чим іншим, як узурпацією влади та підміною понять.

“Сьогодні вкотре провладні нардепи від Тернопільщини потопталися по своїх виборцях – констатує Василь Габор. – Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо організації проведення перших виборів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів Юрика і Заставного, який був сьогодні прийнятий у Верховній раді України показав ставлення влади до місцевого самоврядування і те, як буде проходити узурпація влади. Порошенківці, “фронтовики” разом з колишніми регіоналами підмінили собою місцеві органи влади. Обласна державна адміністрація без згоди на те громад і здебільшого навіть нікого не питаючи, з допомогою заляканих і зазомбованих сільських голів, які малювали рішення потай від людей, здебільшого навіть без депутатів, самоправно ліквідувала сільські ради області, зігнавши їх в абсолютно нелогічні об’єднання.

Зрозуміло, що обласна рада не могла погодити фактичне знищення області, адже кожен, навіть в найменшому селі розуміє, що за собою потягне ця новітня колективізація. Підмінивши сьогодні місцевий орган самоврядування – обласну раду, всупереч всім законам, Верховна рада фактично відібрала шанс на розвиток кожного села на Тернопільщині. Депутати, які сліпо служать новітньому режиму наплювали на сотні тисяч своїх виборців, в яких сьогодні відібрали право на самоврядування, можливість швидкого і якісного доступу до адмінпослуг, можливість мати в своєму селі школу, ФАП, будинок культури. Можливість хоча б знати, хто розпоряджається землями в селі та отримати на місці найпростішу консультацію.

У брехню про те, як громади, що об’єдналися, отримають фінансову підтримку в межах 900 млн грн. можуть повірити хіба що ті українці, які сьогодні прилетіли з космосу, адже на фоні переддефолтного стану країни, нереальних тарифів на комунальні послуги і шаленні борги держави перед кредиторами такі заяви є цинічними.

Так само за кордоном ніхто нікому даремно грошей не дає і отримання траншів з Євросоюзу, які як завжди вміло влада освоїть, доведеться потім повертати нам з вами: своїм майном, землею. Тай чи підуть ці кошти дійсно громадам?

Пункт 1 ст.10 Закону України “Про об’єднання громад” говорить, що  “Держава здійснює фінансову підтримку добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст шляхом надання об’єднаній територіальній громаді коштів у вигляді субвенцій на формування відповідної інфраструктури згідно з планом соціально-економічного розвитку такої територіальної громади.” Тобто громади якщо і отримають якісь кошти то отримають їх на те, щоб здійснити перереєстрацію органів влали, створити нові органи влади та організувати їм робочі місця, виплатити розрахункові звільненим. Де ж тут якийсь розвиток, про який так розпинається Барна і його посіпаки депутатики?

Першими ж наслідками недореформи ми будем мати закриття шкіл, садочків, фапів, клубів, продаж землі невідомо кому і без нашого відома, але до того часу ті, хто так яро пропихає знищення села. вже напевно пригріються в наступній партії, як це вже було неодноразово“.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета