18 січня 2022 року
01:20:53

Думки

Про те, чого навчив 2015-ий тернополян

02.01.2016 14:05

02.01.2016

Вирішив підсумувати рік, що минув.

 

Початок 2015. Ми добре всі усвідомлювали, що перемога не швидка і аби її досягнути багато чого втратимо. Але розуміли, що  мусимо допомагати пережити зиму тим, хто в холодних окопах і зовсім не пристосований до польових умов.  Переконаний – нема в західній  Україні людини, яка б не віддала хоч дещицю солдату, нема людини, яка б не молися за мир. Допоки держава мобілізовувала і думала у що одягнути – ми напаковували вантажівки і благословляли на щасливу дорогу найрішучіших.

У цьому році ми вперше зустрілись з таким словом як «Фейк». Почали аналізувати. Спробували довести самостійно родичам в Росії і всьому світу нашу позицію і наше усвідомлення істини. Ми відчули ціну свого, коли пролунали постріли в Мукачевому. Задумались про право на зброю і захист власних осель.

Ми пережили кілька домовленостей в Мінську, стискаючи кулаки очікували результату, який дозволить українцям не гинути і не втрачати своєї території.

А ще, як і весь світ спостерігали за тим, як наші обранці переходять на новий рівень домовленостей – кулаками.

Ми бились за олію, а потім приймали її, як подарунок від кандидатів у депутати. Ми перестали цікавитись курсом долара, який уряд пустив у вільне плавання, бо  просто не було за що його купити.

У 2015 минула річниця анексії Криму. Нарешті українці, хоча в більші мірі таки татарський народ, наважились показати півострову, що його існуванні без України дуже скрутне. Продуктові і енергетичні блокади – це лакмусовий папірець на незалежність півострову. Дай нам Бог такими методами переконати людей, які там живуть, що вони не окремий материк.

Протягом літа й осені, як не крути, ми жили місцевими проблемами. Точніше виборами. Ймовірно їх результати стали такими, якими й були і без виборів. Але за цей час дуже багато в інфраструктурному плані отримало наше місто.

А ще за цей рік, на прикладі європейських країн і лідерів ми побачили, що таке тверда позиція. Ми почули чітку критику нашої корумпованості. Вболівали аби наші уми у радах не надто переписували закони, яких вимагало ЄС, для ухвалення віз. Пишались рішучістю Туреччини, яка дала гідну відсіч російському літаку.

Ми змінилися. Усвідомили, що повинні самі обирати, контролювати, вимагати. Пильнувати за тим, чого хочемо досягти. Не мовчати, йти вперед, за себе і своїх дітей!

Рік був важким. Був нестабільним в усіх проявах, тому дав розуміння – що наша основа в нашому домі! Тож виносьте з пережитого урок і цінуйте, те що маєте!

Сергій Лупійчук, тернопільський підприємець.

 

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета