28 травня 2022 року
01:40:39

Думки

Локшина від губернатора Тернопільщини

03.08.2016 15:04

Охоронці “білого дому” ніяк не могли зрозуміти, що діється. 2 серпня до пізньої ночі світились вікна в кабінеті голови ОДА Степана Барни. За два роки він вперше так довго затримався на роботі.

А на сьомому поверсі відбувалась “таємна вечеря”. Радились, що робити з особистим водієм-розбишакою Степана Степанавича, який добряче хильнувши, взявся стріляти по дітях. Фантазували на тему, як так зробити, аби прізвище Сверид узагалі не прив’язувати до прізвища Барна, бо дуже вже недобре то впливає на імідж губернатора. 

Добряче посидівши, зійшлись на традиційному: звільнити чолов’ягу. Причина – прогул. Ось тільки аж занадто  вже білими нитками шите, оте звільнення, зрозуміло, “заднім” числом. І тут хтось запропонував: а давайте спишем на попередників. Прийшов він за них, то й на них всі стрілки переведемо. Благо, у водія ще й посвідчення помічника нардепа знайшлось.

Вирішено – зроблено. Сценарій розіграли, мов за нотами. Спочатку з’явилась в неті інформація, що Олег Сверида не водій голови ОДА, а водій фінансово-господарського відділу Тернопілсьької ОДА, який очолює колишня регіоналка Світлана Беспоповцева. Далі – першу скрипку грав сам Барна. Спершу він виставив розпорядження датоване 2 серпня про звільнення Олега Сверида за прогул, а далі – кинув коментар у соцмережах про те, що, мовляв, не відповідальний за тих, кого прййняли на роботу до нього. Все. Вуаля. Гру завершено. Електорат задоволено смакує локшину від губернатора… Трохи, щоправда, прісненька вона… Бо коли так брати, то виходить Барна взагалі за нікого зі своїх підлеглих не відповідає. Адже більшість з них працює ще з часів Стойка та  Цибалюка… Тож, коли хтось урапт надумає схопитись за пістоля й постірляти по людях, – шеф та очільник краю ні при чім. По-дитячому якось, вам не здається?

Але, зрештою, що вдієш, такі тепер пішли політики. Легше їм сказати – то підлеглий не мій, він мені від попередників дістався, та й узагалі, у відділі екс-регіоналки Беспоповцевої числиться, тож з неї і питайте… Що скажеш, “по-чоловічому”…

Ірина Скиба.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета