29 травня 2022 року
11:25:43

Думки

А Пукіна — на пательню!

16.02.2015 20:47

Не знаю як ви, а я хочу Пукіну …подякувати. За шо? За то, шо нагадав нам хто ми є і яку країну можемо втратити. Той пес шолудливий і сам не докумекав, який патрійотизм збудив у наших серцях. Та в нас каждий плотик нинька і мостик — синьо-жовті!

 

А яку гордість розбурхав і готовність дати йому в пику! О!!! Українці давно не були такі єдині, як теперка. Ми — як воли: працюємо, терпимо, мовчимо, але коли якийсь московський гедзь допече, то так вперіщити можемо, же мокрого місця з него не лишиться. А шо? Навіть Біблія вчит: око за око, зуб за зуб. Моя Ганька взагалі каже, шо на тамтой світ з чистов совістю піде тілько тоди, коли в Пукіна вока не буде і жадного зуба. Ай, вона, навіть білєт до Москви купити хоче, жеби тілько тому метру з кепкою в морду плюнути. Я їй кажу, Ганю, не будь дурною, гроші стратиш, а хто його до тебе пустит? А вона: «Пустять – не пустять, а совість чиста буде». Ото патрійотка!

Людоньки, я дякую Пукіну і за то, шо своєю зажерливістю, глупістю та лицемірством таки остаточно довів: нам з ним не по дорозі. Нам — у Європу, йому — в СРСР. То прапор йому в руки і вітер у потилицю. Най живе собі в своїй будці, з ким хоче водиться і свій народ зомбує та захищає, аби тілько нас не чіпав. Ми і без його захисту та помочі якось протягнемо.

Дякую Пукіну і за то, шо своєю злобою і наглістю поміг нам прозріти та збудитися зі сну байдужости. Доста тілько глипнути на явку на тих виборах. Люди вибирали не Президента. Люди вибирали майбутнє: без війни, без наглої Пукінської пики, без Яника на золотому унітазі…

Так шо, дай Боже, тому Пукіну здоров’я, коби дочекав видіти, як його рідні та близькі  конают від руки чужинця, так, як наші хлопці вмерли від руки присланих ним зайд; як його мама плаче та рве на собі волосся від гіркоти втрати, так як наші матері ридали над трунами своїх синів; як народ проклинає його і ненавидить, так як і ми посланого ним Януковича; як… Та най каждий же читає тоті рядки сам придумає си чого має дочекати Пукін за своє лицемірство … Я баба не зла, але справедлива. Як кажут, збанок до пори до часу воду носит. І моя терплячка також кінець має. Пукін стілько біди і болю нам, українцям, завдав, шо навіть Сталін у Гітлер з пекла йому, певне, плескают… О, шодо пекла: ми цікаво, чи смажать тотих бузувір дідьки на пательні? І головне: чи буде на тій пательні місце для Пукіна?  Він заслужив!!!

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета