03 грудня 2020 року
10:22:30

Духовність

03.07.2018 09:08

1 липня настоятель УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук, з пасторським візитом відвідав Тернопіль та очолив Архиєрейську Святу Літургію у храмі Матері Божої Неустанної Помочі, що на бульварі Данила Галицького. Та вперше з велелюдною спільнотою тернополян і паломників святкував нововстановлений празник Матері Божої Неустанної Помочі.

На торжество прибули представники Чину Найсвятішого Ізбавителя з різних монастирських спільнот Європи та України. Серед них: особистий посланець Архимандтрита ЧНІ з Рима (Італія) Майкла Брейла – отець Йоганес Рьомельд, протоігумени з Іспанії, Польщі, Словачини, Протоігумен Львівської провінції отців-редемптористів о. Андрій Рак.

Глава УГКЦ звернувся до вірних з духовним словом.

«Українцям варто дякувати Матері Божої Неустанної Помочі за те, що незважаючи на різні чинники та слабкості людського життя в українському суспільстві, наша держава існує! Адже Божа сила об’являється в історії нашого народу… Коли ми відкриваємо книги Святого Письма і чуємо Боже Слово, яке нам об’являє обличчя живого Господа, що Небесний Отець, в якого ми віримо, є Богом неустанної помочі. Цікаво, що ця неустанність Божої помочі стосовно до людини має дві ознаки. “Тобі, Матір Божа Неустанної Помочі, ми поручаємо майбунє України. Майбутнє, над яким в очах декого згущаються хмари. А ми, як віруючий Божий народ, бачимо сонце, тому що відчуваємо, що з нами Бог! А як Бог з нами, то хто проти нас?”, – звернувся Блаженніший Святослав під час проповіді.

Під час пастирського візиту Блаженніший Святослав вручив очільнику Тернополя Сергію Надалу пам’ятну медаль, присвячену встановленню свята Матері Божої Неустанної Помочі в Українсько Греко-католицькій церкві

Також Блаженніший Святослав нагородив Патріаршою грамотою отця Петро Федюка, ЧНІ, та перед громадою Тернополя подякував йому за довголітню працю у Патріаршій будівельній дирекції, яка займалася будівництвом Патріаршого Собору УГКЦ у Києві та резиденції.

 

 

Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Погода
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua