03 жовтня 2022 року
12:02:56

Духовність

Мешканців Тернопільщини закликають долучитись до вдосконалення інтерактивної карти УГКЦ

11.04.2016 16:46

Департамент інформації УГКЦ презентує новий інтернет-проект “Інтерактивна карта УГКЦ”.

 

Карту створено в рамках Року Божого милосердя, який триває в УГКЦ і у всій Католицькій Церкві з 8 грудня 2015 року до 26 листопада 2016 року.

Завдання: вказати на карті всі сакральні об’єкти УГКЦ, в яких відкрито Двері Божого милосердя.

Проте вже в процесі розробки цього проекту виникла ідея нанести на карту “усю Українську Греко-Католицьку Церкву”. Ідеться про те,  щоб позначити всі катедральні і парафіяльні храми, каплиці, монастирі, навчальні заклади, музеї. Не просто позначити, а подати коротку довідку про об’єкт, розклад богослужінь, якісні фотографії, відео і всі контактні дані: поштову і електронну адресу, адресу веб-сторінки, номери телефонів тощо.

Розуміємо, що процес наповнення карти триватиме не один місяць. Та й сам проект ми хочемо розвивати, створювати нові функції, інструменти. Але ми хочемо цим шляхом пройти, щоб в одному місці зібрати всю інформацію і дати можливість людині, яка шукає, наприклад, найближчий храм, щоб прийти на богослужіння, чи обирає місце для прощі, чи просто хоче ознайомитися з усією географічною шириною УГКЦ, це легко зробити. Адже на карті можна не тільки прочитати про храм чи інший об’єкт, а й знайти точне місце його розташування“, – розповів про проект о. Ігор Яців, керівник Департаменту інформації УГКЦ.

При цьому о. Ігор запросив усіх вірних Церкви з усього світу, які не знаходять на карті інформації про свій храм/монастир/навчальний заклад/музей надіслати на електронну адресу mapugcc@gmail.com усю необхідну інформацію. Не забудьте вказати, чи є у вас мощі святих, чудотворна ікона або джерело. На вказану електронну адресу просимо також писати всіх тих, хто побачив неточності в уже позначених об’єктах або хотів би їх доповнити.

Зразком для того, яку саме інформацію ми від вас очікуємо, може бути, зокрема, церква і монастир Святого Василія Великого в Києві. Просимо на нашій карті знайти відповідну позначку цієї церкви чи віднайти її в переліку об’єктів у правій колонці і побачити подану інформацію.

Департамент інформації УГКЦ зазначає, що завдання кожного є разом із описом, якісними фото- і відеоматеріалами надіслати координати його храму, монастиря чи семінарії. Як їх визначити? Заходите на карти google. Наприклад www.google.com.ua/maps. Знаходите свій об’єкт (у випадках, де його не відображено, то місце його розташування), “клікаєте” правою клавішею мишки і в переліку опцій обираєте “Що тут?” Вам висвітлиться дві групи цифр, які потрібно нам надіслати. Для прикладу координати Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві 50.453180, 30.586529.

 

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета