28 січня 2022 року
16:17:32

Суспільство

Навіщо до Тернополя з’їхались учителі з 18 областей України? (відео)

19.02.2016 15:02

19.02.2016

Кращі педагоги з 18  регіонів України, учасники та переможці обласних конкурсів “Вчитель року-2015” у номінаціях “Образотворче мистецтво” та “Правознавство”, методисти з’їхались до Тернополя.

У рамках Всеукраїнського семінару Школи педагоігчної майстерності “Педагогічний стартап” переможці Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року-2015” – заслужений вчитель України, вчитель школи №4 Галина Кізілова (номінація “Образотворче мистецтво”) та вчитель спеціалізованої школи №7 Тетяна Кульчицька (номінація “Правознавство”) ділитимуться з колегами таємницями своєї майстерності.

У Тернополі такий семінар відбувається вперше. Триватиме від упродовж 18-19 лютого. Стратував у Тернопільській спеціалізованій школі №3 з поглибленим вивченням іноземних мов. Учасників семінару привітав заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.

Для нас розвиток міста – це не тільки вулиці, тротуари, дороги, бордюри, хоча і це важливе, насамперед – це підготовка, розвиток наших дітей, – наголосив він. – Дітей, які згодом стануть дорослими і будуть вже ретранслювати в суспільство цінності, здобуті в родині, сім’ї, школі”.

Леонід Олексійович зазначив, що перемога одразу двох тернопільських педагогів у Всеукраїнському конкурсі “Вчитель року-2015” є значним здобутком для міста. Проте на ньому освітянська спільнота зупинятись не збирається, перед нею стоять нові завдання, нові виклики та вершини, і вона, впевнений, досягне їх.

Освіта – не може бути консервативним елементом, – зазначив, – це має бути дуже гнучка система, яка повинна відповідати на запити суспільства, виховувати тих дорослих громадян, яких воно потребує зараз… Зовсім недавно ми приймали Всеукраїнський семінар з питань інформаційної безпеки. За даними фахівців, щодня людина в сучасній цивілізації отримує стільки інофрмації, скільки отримувала людина Середньовіччя за все життя. Що це означає? Це означає, що освіта повинна знаходити нові моделі виховання, навчання, підготовки дітей до дорослого життя”.

{youtube}tkhzcyTMFUQ{/youtube}

Саме невтомні пошуки цікавих та неординарних форм подачі матеріалу, використання новітніх інофрмаційно-комунікаційних технологій і роблять уроки преможця Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року-2015” у номінації “Правознавство” Тетяни Кульчицької особливоми. Ними ділилась 19 лютого з колегами під час відкритого уроку, що проводила в рідній ТЗОШ №7 . У школі працює вже 16 років. Зізналась, що намагається навчити дітей, “перш за все, думати, оцінювати, міркувати над тим життям, яке нас оточує”.

“Моє осоновне завдання як педагога, – наголосиа, – щоб отримані під час уроку знання, діти в майбутньому змогли використати в житті”. Напевен, це і є найвища педагогічна мудрість та майстерність@.

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета