18 січня 2022 року
02:07:49

Суспільство

Чому зчинився бунт серед тернопільських таксистів?

06.09.2016 12:27

Тернопільські таксисти збунтувалися. Відмовляються возити пасажирів за 20 гривень – вартість мінімального проїзду. Це найбільш поширена проблема серед служб таксі.

Тариф на проїзд надто низький, думають більшість таксистів. Відтак через доступність такої послуги  для більшості населення бракує авто. 

«Є просто багато роботи, хоч ще 100 авто додай на фірму – всерівно не вистачить. Чому так? – Бо поки буде такий мізерний тариф ситуація не зміниться. Зараз таксі коштує як ціна маршрутки – їде четверо людей, по 5 грн. скинулися та й погнали, не треба на маршрутці їхати», –  пояснив власник таксі «549» Віталій Барилко.

Водночас попит на таксі у Тернополі існує не лише у години-пік, вранці і ввечері, коли люди добираються на роботу, а навіть якщо в місті випаде дощ –  тоді усі масово замовляють таксі, розповідають представники іншої служби.

  • «В мене просто не хватає машин. А є ще різні обставини, коли водії не хочуть їхати на виклик. От наприклад,  Дружба – зараз вранці проблема катастрофічна, бо почали ремонт дамби, там такі затори – ніхто не хоче брати замовлення, бо пропонуєш людині об’їхати – вона не хоче, бо більше платити, а потрапляєш у затор – людина виходить з машини і йде пішки, а водій то залишається у заторі. Але ж і дамбу мусимо зробити, як вона тріскає», – розповів директор таксі «Шанс» Микола Чапля.

Окрім того, керівництво служби таксі часто не може вплинути на те чи поїде водій на замовлення, яке йому дають із бази. Оскільки у таксиста можуть бути власні клієнти, які телефонують на його особистий номер і він виїжджає на такі виклики в першу чергу.

Якщо деякі служби скаржаться на нестачу автомобілів, то у фірмі таксі «Пілот» запевняють, що в них є достатня кількість авто, щоб перевозити тернополян. Але їм важко знайти добросовісних водіїв, які б якісно надавали послуги і стежили за безпекою автомобіля.

  • «Ми вчора 1 500 разів сказали: «Вибачте, в нас немає вільної машини». В нас в Тернополі відсутній якісний водій, ті люди, які в нас працювали, яким ми доручали автомобілі і випускали на лінії повиїжджали за кордон, бо там вони мають кращі зарплати. Я не можу будь-кого відправити за кермо, а ті, хто сьогодні приходить найматися на роботу – вісімнадцятирічні, яким треба машину для власних потреб, це щось страшне. Тому в нас працює менше водіїв, але ті, які проходять перед рейсовий огляд автомобілів, які і самі проходять медичний огляд», – розповіли Галасу в службі таксі «Пілот».

Тож в силу різноманітних обставин керівництво тернопільських служб таксі виправити ситуацію не може. У свою чергу тернополянам доведеться тільки сподіватися, що викликати таксі їм пощастить.

 

 
Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета