03 жовтня 2022 року
08:55:44

Суспільство

Чому не “зжилися” тернопільські прокуратура та Самооборона?

18.02.2015 15:54

Дата: 18.02.2015.

На одному з сайтів інтернет-видань опубліковано відкрите звернення до прокурора Тернопільської області та в.о. начальника обласної міліції, у якому керівник громадської організації оприлюднив інформацію про нібито підготовку правоохоронними органами провокацій з метою дискредитації очолюваної ним громадської організації та її активістів.

 

Повідомляємо, що прокуратура Тернопільської області не здійснює нагляду чи контролю за діяльністю представників Самооборони Майдану Тернопільщини чи будь-якими іншими громадськими організаціями чи активістами, а лише виконує свої функції, передбачені Конституцією України та Законом України «Про прокуратуру».

Будь-яких нарад, де б розглядались питання втручання в діяльність громадських організацій у приміщенні прокуратури Тернопільської області не проводилось, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Текст звернення:

Прокурору Тернопільської області Гулкевичу Ю.Д.

Т.в.о. начальника Управління МВСУ в Тернопільській області Богомолу О.М.

 

 

Відкрите звернення

З джерел близьких до правоохоронних органів стало відомо, що 16.02. 2015 року в приміщені обласної прокуратури відбулася зустріч за участю одного з заступників обласного прокурора та окремих керівників обласної міліції. На зустрічі обговорювались питання організації провокацій проти представників Самооборони Майдану Тернопільщини, з метою дискредитації організації, кримінального переслідування та «ізоляції» її активістів. Можливо така неадекватна реакція вказаних посадових осіб спричинена непримиренною позицією Самооборони щодо виявлених фактів бездіяльності або неналежного виконання своїх службових обов’язків представниками правоохоронних органів Тернопільщини.

У зв’язку з цим, просимо Прокуратуру Тернопільської області та Управління МВСУ в Тернопільській області спростувати інсайдерську інформацію та дати публічне роз’яснення щодо ГО Самооборони Майдану Тернопільщини та її активістів.

 

 

Комендант Самооборони Майдану Тернопільщини                                                                                          Іван Ковалик

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета