02 липня 2022 року
10:46:54

Суспільство

Хто з тернополян зможе отримати пільги?

30.06.2015 18:13

30.06.2015

З 01 липня 2015 року надання окремим категоріям громадян пільг з оплати житлово-комунальних послуг, послуг зв’язку, на придбання твердого палива, скрапленого газу з урахуванням рівня доходів сім’ї пільговика за умови якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу. Звертаємо увагу, що 1 січня 2015 року граничний розмір доходу, до якого застосовується податкова соціальна пільга, складає 1710 гривень.

На реалізацію зазначеного закону урядом прийнято постанову від 4 червня 2015 р. № 389 “Про затвердження Порядку надання пільг окремим категорія громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї”, якою визначено механізм надання пільг окремим категоріям громадян з оплати житлово-комунальних послуг, послуг зв’язку, придбання твердого палива та скрапленого газу з 01 липня 2015 року.
Враховуючи вищевказане пільги з урахуванням доходів надаватимуться наступним пільговим категоріям населення :
1. Звільненим із служби за віком, хворобою або вислугою років працівники міліції, особи начальницького складу податкової міліції, особи рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої служби; діти (до досягнення повноліття) працівників міліції, осіб начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої служби, загиблих або померлих у зв’язку з виконанням службових обов’язків, непрацездатні члени сімей, які перебували на їх утриманні.
2. Особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії 3; дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 3, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою; сім’ям, які мають дитину-інваліда, інвалідність якої пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи.
3. Учасникам війни; членам сімей загиблого (померлого) ветерана війни.
4. Особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; вдовам (вдівцям) та батькам померлих осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною.
5. Особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною; вдовам (вдівцям) та батькам померлих осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною.
6. Пенсіонерам, які раніше працювали педагогічними працівниками у сільській місцевості та селищах міського типу і проживають у них.
7. Пенсіонерам, які раніше працювали медичними і фармацевтичними працівниками у сільській місцевості та селищах міського типу і проживають у таких населених пунктах.
8. Пенсіонерам, які раніше працювали у бібліотеках у сільській місцевості та селищах міського типу і проживають у них.
9. Пенсіонерам, які працювали у сфері захисту рослин у сільській місцевості і проживають там.
10. Жертвам нацистських переслідувань.
11. Багатодітним сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу та прийомним сім’ям, в яких не менше року проживають троє або більше дітей, сім’ям, в яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування.
12. Дітям війни.
13. Пенсіонерам, які раніше працювали в державних та комунальних закладах культури, закладах освіти сфери культури у сільській місцевості і селищах міського типу і проживають у них.
14. Особам, звільнених із служби цивільного захисту за віком, через хворобу або за вислугою років, та які стали інвалідами під час виконання службових обов’язків; батькам та членам сімей осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, які загинули (померли) або зникли безвісти під час виконання службових обов’язків.
Звертаємо Вашу увагу! Пільги на житлово-комунальні послуги та абонентну плату за користування квартирним телефоном матимуть без змін наступні категорії громадян:
Інваліди війни, учасники бойових дій, “чорнобильці” 1 та 2 категорії, реабілітовані особи, ветерани військової служби, вдови ветеранів військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, вдови ветеранів органів внутрішніх справ, ветерани служби цивільного захисту, вдовам ветеранів служби цивільного захисту, ветеранам Державної кримінально-виконавчої служби, вдовам ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби, ветерани державної пожежної охорони, вдови ветеранів державної пожежної охорони, ветерани податкової міліції, вдови ветеранів податкової міліції, військовослужбовці СБУ на пенсії, вдови військовослужбовців, дружина військовослужбовця, який пропав безвісти, батьки загиблого військовослужбовця, інваліди військової служби.
Перелік документів для визначення права на отримання пільг:
Декларація про доходи сім’ї пільговика, паспорт; ідентифікаційні коди (пільговика та членів його сім’ї, на яких поширюється пільга);
довідки про доходи (пільговика та членів його сім’ї, на яких поширюється пільга, крім довідок про розмір пенсії та соціальної допомоги) за 6 місяців, що передують місяцю звернення; у випадку відсутності доходів за цей період – документи, що підтверджують їх відсутність.
Документи необхідно подавати до управлінь праці та соціального захисту населення районних державних адміністрацій, управління соціальної політики Тернопільської міської ради, управління соціального захисту населення, сім’ї та праці Чортківської міської ради.
За інформацією департаменту соціального захисту населення

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Недавні записи
Мета