06 липня 2022 року
04:12:00

Суспільство

Кого з тернополян найбільше потребують у військоматі?

30.06.2015 17:37

30.06.2015

Під час шостої черги часткової мобілізації особливим попитом користуватимуться спеціалісти для комплектування високомобільних десантних військ, розвідки, механізованих та танкових підрозділів, а також фахівці ремонтних спеціальностей, водії та військові інженери. У Міністерстві оборони запланували, що до 6 хвилі мобілізації у рівних пропорціях потраплять як військовозобов’язані, які мають досвід військової служби, так і ті, хто раніше не служили. Щодо ходу мобілізації у нашій області, то головний акцент в Тернопільському обласному комісаріаті роблять на безробітних та тих, хто стоїть на обліку в центрах зайнятості. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив військовий комісар Володимир Катинський.

– Основний акцент робиться не на тому, щоб забирати з підприємств, організацій, ті, які дають прибуток, для нашої області. Основний акцент робиться на тому, щоб призивати на мобілізацію безробітних, які стоять на обліку в центрах зайнятості, тих, які не мають роботи. Вони одночасно можуть вбити двох зайців: захищати Батьківщину і здійснити своє працевлаштування, – вважає військовий комісар Тернопільського обласного військкомату Володимир Катинський.
Якщо таким чином мобілізаційних планів не виконають далі працюватимуть й щодо підприємств, каже Володимир Катинський. В обласному військовому комісаріаті наголошують: повістка не є ознакою відрядження на фронт, а лише запрошенням на медичний огляд та для уточнення даних, – повідомляє tv-4. З врученням повістки людина зобов’язана прибути у військовий комісаріат навіть, якщо про це її повідомили телефоном, каже Володимир Катинський.
– Людина може бути оповіщена в будь-якому місці, в нас невизначено законодавством певні рамки. На вулиці, на базарі, в магазині, навіть при зустрічі двох товаришів, третій підходить і оповіщує, в нас немає визначення. Тому мови про якісь порушення взагалі не йдеться. Порушення у тому, що люди ухиляються від свого конституційного обов’язку, оце порушення, – каже Володимир Катинський.
Завершиться 6 черга часткової мобілізації в середині серпня.

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Недавні записи
Мета