27 січня 2022 року
07:56:42

Суспільство

На чому голови РДА Тернопільщини взяли собі за моду піаритись?

13.04.2016 06:12

Посвідчення учасника АТО задля власного піару підписують і вручають голови районних адміністрацій Тернопільщини, а значки, які видають із посвідченням, можна купити в інтернет-магазинах.

 

Про це під час зустрічі із радником начальника Генерального штабу України Альоною Вербицькою, що відбулась 12 квітня, повідомив голова Спілки бійців та волонтерів АТО “Сила України” Зеновій Гладчук, інформує “Галас”.

“Питання в тому,що значок дають разом із посвідченням учасника бойових дій, і в той же час, у мене навіть в організації є хлопці ,у котрих є посвідчення підписане начальником Генштабу  Андрієм Муженко, а інші мають підписані посвідчення воєнкомом або головами районних адміністрацій. Просто не потрібно головам піаритися на тому, що вони видають хлопцям такі відзнаки від себе і як нагороди”, – зазначив Зеновій Гладчук.

Радник начальника Генштабу попросила активіста не бути голослівним у цьому питанні і надіслати фотографії посвідчень, підписаних головами районних держадміністрацій. Водночас факт, що значок учасника АТО можна купити в Інтернеті, підтвердила.

“Спочатку Генеральному штабу виділили кошти на значки для перших демобілізованих з АТО, вони їх замовили у приватної структури, яка зробила стільки значків, скільки заплатили у Генштабі. Потім ці значки далі виготовляли на комерційній основі і продавали через військові магазини. Потрібно розуміти, що ці значки – це відзнака, яку видають з посвідченням, а не державна нагорода. Однак, як тільки Міноборони виділять кошти, усі військовослужбовці АТО отримають ці відзнаки. У всякому разі, якщо справді голови районних адміністрацій видавали за своїми підписами якісь посвідчення чи відзнаки і ці факти будуть підтверджені – ми будемо з цим розбиратися”, – пообіцяла Альона Вербицька.

Фото Світлани Кричківської. 

 
Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета