28 січня 2022 року
16:50:37

Суспільство

Правда чи наклеп на педагога?

08.03.2016 13:33

До міської ради звертаються батьки учнів 9-А класу Тернопільської ЗОШ №28. Мати вихованця скаржиться на побори у школі з боку класного керівника сина, водночас ще двоє батьків запевняють, що це наклеп чистої води.

Я, Мама учня 9-А класу,ТЗОВ №28, чому класний керівник заставляє в примусовому порядку здавати гроші на потреби школи і показує список, які не здали гроші і кричить, що Ви не здасьте екзамени в кінці року, я Вам постараюся, тому що від мене вимагає директор школи Вавринів Л.А. , щоб Ви здали в приказовому порядку!!! Тоді для чого збирати шкільні батьківські збори і казати батькам, що це “добровільні кошти”, а то це “примусові збори”. Тоді хто обманює батьків директор школи чи класний керівник? Що тоді за такі педагоги? Чого вони навчуть дітей?” – стверджує жінка.

«Уперше чую про примусове здання коштів і так звані погрози з боку класного керівника! Це принизливий наклеп! Всі кошти, які ми здаємо, є добровільними! І я ні разу не чула подібних звернень класного керівника! – дивується мама учня 9-А класу ТЗОЩ №28. – Навпаки, хочу наголосити, що даний класний керівник є висококваліфікованим, завжди готовий допомогти і підтримати учнів і НІ РАЗУ не перетинав межі дозволеного, тим паче примусово не заставляв здавати кошти, погрожуючи екзаменами!»

Слова жінки підтверджує й пан Олег, батько учня того ж 9-А класу, та переконує, що повідомлення про побори – повнісінька брехня: “Повідомляю міську раду, що це повна нісенітниця. За всі майже дев’ять років навчання мого сина у цій школі я не бачив жодного примусового збору коштів з батьків на потреби закладу та інші потреби. До того ж цим ніколи не займалися учителі. Ми, батьки, розуміючи, що освіта не в повному обсязі фінансується державою і піклуючись про своїх дітей,з власної ініціативи висували пропозиції щодо поліпшення умов їх навчання і перебування у школі. На батьківських зборах більшістю голосів приймали рішення, для реалізації яких батьківський комітет збирав добровільні пожертви. Ані дирекція, ані учителі до цього не мають жодного стосунку. Хто за своїм фінансовим станом не зміг здати гроші, то й не здавав і за це ані йому, ані його дитині нічого не було”.

Чоловік також запевняє, що класний керівник 9-А класу виділяється професійністю, його поважають як батьки, так і самі учні. Не оминув увагою й вищезгаданого у заяві директора навчального закладу: “У батьків позитивні враження від діяльності директора школи, з приходом якої цей навчальний заклад отримав нове дихання. Діти стали активнішими, більш охочими до навчання, суспільного життя. Більш змістовним стало і їхнє дозвілля. У школі постійно відбуваються різні заходи та позитивні зміни, які вітаються і дітьми, і їхніми батьками”.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета