23:49:11

Суспільство

Тернопільські богатирі здобули «срібло» (фото)

19.10.2018 06:32

112 спортсменів із 16 областей України в Львові з 5 по 7 жовтня змагались за Кубок Асоціації гирьового спорту України.

Мірялись силами у двоборстві, довгому циклі, ривку, а найвитриваліші – в напівмарафоні.

У загальнокомандному заліку, інформують в Асоціації, збірна команда Закарпатської області посіла третє місце, тернопільчани стали срібними призерами, а господарі змагань вибороли «золото».

Вдало виступили  вихованці КУТОР «Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту», які в складі збірної команди представляли нашу область на змаганнях і стали володарями кубка  серед юніорів в своїх вагових категоріях:  Воловик Володимир у двоборстві у ваговій категорії 95 кг, Гук Назарій у цій же дисципліні у ваговій категорії 87 кг, Гуменний Володимир довгий цикл у ваговій категорії 74 кг, а наставник спортсменів тренер-викладач школи майстер спорту міжнародного класу Кульчицький Зіновій  Йосифович здобув кубок у змаганнях чоловіків (ветерани) у двоборстві у ваговій категорії 87 кг.

Дані змагання були відбірковими до чемпіонату Європи, який відбудеться в португальському Порту 8-11 листопада цього року.