01 липня 2022 року
22:58:00

Суспільство

Тернопільські волонтери не забувають про мирні проблеми міста

26.02.2015 09:11

Дата: 26.02.2015

Керуючись принципом прозорості та відкритості повідомляємо :

1. Громадянам України навіюють фразу : де 2 українці, там 3 гетьмани… Хочемо повідомити , що це не правда. Свого часу нами було анонсовано проведення робіт по створенні Центру бійців АТО. В цей же час аналогічним проектом зайнялась представниця «Айдару» – Ліза Шапошнік («…донецька дівчина, яка стала легендою Майдану. Нещодавно повернулася з фронту, там три місяці у складі «Айдару» боронила Україну…- цит.). Враховуючи всі обставини , з метою економії ресурсів, нами прийнято рішення: роботи по центру бійців зупинити, оскільки не має потреби, в Тернополі, в двох центрах для бійців. Тобто станом на сьогодні таким проектом , по суті , буде займатись тільки одна Ліза . З своєї сторони гарантуємо повну підтримку в усьому необхідному.

2. В зв’язку з вивільненням часу (що витрачався на виготовлення документів по підготовці Центру бійців АТО) , ТОГО «Тернопільські підсумки» прийняли рішення приділити більшу увагу незаконним забудовам, в м.Тернополі. Ця робота була призупиненав серпні 2014р. Армія гостро потребувала буржуйки, устілки, теплі речі. Довелось відкласти все, і зайнятись виробництвом. Станом на сьогодні процес виробництва налагоджено. Тож…

3. На підставі звернення громадських організацій (в тому числі ТОГО «Тернопільскькі підсумки») , за дорученням президента України , Тернопільською ОДА створено комісію по розслідуванні питання зникнення (КРАДІЖКИ В ГОМАДИ) 25 га . парків Тернополя. Під час першого засідання комісії ТОГО « Тернопільські підсумки» озвучили свою позицію : «В Тернопільскій міській раді створено організоване злочинне угрупування, метою якого є розкрадання земель та майна міста громади, знищення економіки міста Тернополя в цілому. Очолює угрупування : Тернопільський міський голова – Надал Сергій Віталійович». Схема розкрадань:

– Сесія Тернопільської міської ради передає безкоштовно землю або майно комунальному підприємству.

– КП передає землю приватному інвестору, на підставі інвестиційної угоди.

– Згідно цієї ж угоди (для прикладу з трьох під’їздного дев’яти поверхового будинку) місту передається 100м.кв. Ці метри одразу закріпляються , в вигляді квартири, за чиновником високого рангу. Який , в свою чергу, «починає кришувати» незаконну оборудку.

4. Про роботу комісії повідомимо згодом, оскільки робота її триває.

5. Наступним питанням , окрім крадіжки парків, є на нашу думку, – перетворення міста Тернополя в селище міського типу. Кожен гість Тернополя вийшовши з Залізничного вокзалу , в скорому часі, побачить лише будинки. В міській раді нікого не цікавить де будуть стояти автомобілі, і взагалі , як виглядатиме після «так званої реконструкції «Привокзальна площа». В цьому проекті «ЗЛОДІЙ У ВИШИВАНЦІ» розрахував все просто : поряд мешканці не живуть, то ж, протестувати буде нікому. Та нажаль помилився. Заява ТОГО «Тернопільскі підсумки»:

До чиновників всіх рівнів, що погоджували будівництво на Привокзальній площі.

 

Просимо Вас повторно вивчити всі документи на предмет відповідності Державним Будівельним Нормам та стану патріотизму в Ваші душі . В випадку , якщо Ви не виявите порушень, чекайте нас в гості. Ви засиділись в своїх проникших нафталіном кріслах. Звільніть їх для патріотів, що повертаються з АТО.

Голова ТОГО «Тернопільскі підсумки»

Білан Т.Б.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Недавні записи
Мета