11 серпня 2022 року
04:49:11

Суспільство

Тернополянам розкажуть, що чекає Росію після Путіна та чи залишиться вона на карті світу

10.02.2017 07:07

11 лютого о 12.00 в Українському домі “Перемога” (прес-центр) директор аналітичного центру “Українські студії стратегічних досліджень” Юрій Сиротюк презентує книгу “Як облаштувати Росію. Експертна дискусія”, в якій змодельовано майбутнє Російської Федерації.

 

Видання містить матеріали експертної дискусії за участі провідних українських та зарубіжних фахівців у галузі росієзнавства. Учасники дискусії мали на меті визначити обриси нової східної політики України, аналіз сценаріїв розвитку подій на території сучасної Російської Федерації та можливі стратегії реагування України.

Серед авторів збірника Володимир Крижанівський, Ростислав Мартинюк, Андрій Іллєнко, Дмитро Левусь, Олег Тягнибок, Юрій Сиротюк, Олексій Курінний, Богдан Червак, Юрій Олійник, Віктор Рог, Богдан Галайко. Основні питання на які вони пробують відповісти у книзі: якою є Росія нині та яким буде політико-правовий простір на схід від України після Путіна; які можливі сценарії розвитку ситуації на території РФ у середньостроковій перспективі та як Україна має реагувати на них. У виданні також змодельовано майбутнє Російської Федерації. Книга містить унікальні мапи-схеми.

  • “Це спроба дати серйозні відповіді на питання нашої і європейської східної політики, як, на жаль, татуйовані в інформаційному просторі України. “Страусина” політика непомічання проблем, відсутності сценаріїв розвитку подій на просторі, який у найближчій перспективі може перестати бути єдиним, віра у вічне життя Путіна і залізобетонну непорушність Російської імперії не дають змоги нам прогнозувати розвиток подій на постросійському просторі. Якою буде Росія після Путіна? Чи це буде ліберальна імперія в нинішніх кордонах, чи для Росії природніше побудувати справжню конфедерацію незалежних національних держав, як діяти у випадку переростання подій у некерований хаос – власне про це суть нашої політологічної дискусії. Її мета – окреслити обриси реальної та активної східної політики України”, – зазначив автор та упорядник видання , заступник голови ВО “Свобода” з воєнних питань, член Політради партії Юрій Сиротюк.

Проект реалізовано товариством “Ерзань Вал” та аналітичним центром “Українські студії стратегічних досліджень”. Книга надрукована у 2016 році у видавництві “Астролябія” і буде цікавою не лише для широкого загалу читачів, а й для аналітиків та експертів з Європи та світу.

Наукова праця видана двома мовами – українською та англійською. Її планують розіслати у провідні аналітичні інститути світу, зокрема до розвідувально-аналітичної компанії Stratfor, фахівці якої раніше уже передбачили розпад сучасної РФ.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Недавні записи
Мета