17 серпня 2022 року
10:16:03

Суспільство

Тернопіль: судова зала в школі-ліцеї вже працює, тепер відкрили – конференц-зал. Що далі?

20.02.2017 10:20

Теорія без практики, що пташка з одним крилом. Схоже, саме так вирішив педагогічний колектив Тернопільського навчально-виховного комплексу “ЗОШ І-ІІІ ступенів – правовий ліцей №2”.

 

Спершу в навчальному закладі запрацювала …справжня судова зала, в якій майбутні правники можуть уже спробувати себе в ролі адвокатів, суддів, прокурорів, вершачи долю підозрюваного, поміщеного за справжні грати. А 17 лютого в ліцеї запрацював …конференц-зал, у якому юні юристи можуть цілком серйозно за круглим столом із дорослими колегами обговорювати проблеми сучасної юриспруденції, приймати іноземні делегації.

  • “Ми живемо в дуже гарний період перетворень, – констатувала директор школи-ліцею Інна Іванюк. – Європейський союз має свою форму успіху, яку ми повинні наслідувати. Потрібно любити один одного, бути гуманними, мати високий рівень етики й естетики. І тоді ми по праву зможемо називати себе успішною нацією. Я дуже сподіваюся на те, що наш заклад претендуватиме на один із кращих у системі закладів європейського рівня”. 


  • “Основним нашим надбанням є успіхи дітей, адже саме вони – справжній інтегрований показник нашої щоденної діяльності, –  зазначив під час урочистого відкриття конференц-залу заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.Саме тому сучасна школа повинна відповідати усім запитам суспільства, не просто подавати знання, а постійно шукати нові методи зацікавлення учнів до навчання та здобування ними нових вмінь, навичок. Тільки від рівня кваліфікованості педагогів, він того, наскільки вони живуть своєю професією, залежить те, чи з охотою діти щодня вирушують на навчання, чи захопливою є їхня мандрівка Країною знань. Мені дуже приємно, що наша правова школа-ліцей дотримується позитивної динаміки розвитку, що вона модернізується та робить все для того, аби виховати справжнє високоосвідчене покоління правників, якими, впевенний, гордитиметься не лише Тернопіль, а й уся Україна”. 

 

  • “Завжди треба рухатися вперед, бачити ціль перед собою, бо якщо ти хоч на крок зупинився, значить уже відстав. Можна тримати синицю в руці, але завжди повинен бути і журавель у небі. Треба вміти бути на кілька кроків попереду інших. Саме конференц-зал перетворився для вас із журавля на синицю”, –  зауважив декан факультету банківського бізнесу ТНЕУ Богдан Адамик. Із вишем школа-ліцей активно співпрацює вже другий рік поспіль. 

Із відкриття сучасного конференц-залу учнів та педагогів школи-ліцею привтіав також голова ГО “Гуртом!” Ігор Ковалик. 

Приєднуємось до вітань. Упевнені, найближчим часом школа-ліцей ще не раз приємно здивує та вразить тернополян!

Надія Шамбель. 

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Недавні записи
Мета