16 серпня 2022 року
10:11:14

Суспільство

Тернопільські комунальники стали ще прозорішими

24.01.2017 19:07

Завдяки новим впровадженням житлово-комунального господарства мешканці Тернополя можуть зайти у будь-який зручний час на сайт eps.te.ua та отримати повну інформацію про стан оплати комунальних послуг. Щоправда, історія відображає показники споживача лише від січня 2010 року.

Відтепер тернополянам доступна інноваційна послуга  – від сьогоднішнього дня в особистому кабінеті сайту eps.te.ua працює  рубрика “Історія показників”. До цього, нагадаємо, тернополяни могли за допомогою системи побачити свої нарахування за спожиті комунальні послуги, субсидії чи пільги та історію оплат. Як розповідає розробник системи директор ПП “Укрспецінформ” Михайло Шидлівський, тепер тернополяни мають змогу побачити коли і які показники вони подавали та яким способом здійснювалася ця операція.

  • – Щоб побачити історію поданих показників, необхідно вибрати період, який вас цікавить, – розповідає пан Михайло. – Вказавши число, місяць та рік початку відліку за допомогою календаря, зображеного поряд із порожньою графою, та дату, яка завершує період, що вас цікавить, споживач побачить повний  перелік показів, переданих  за вказаний час у всі служби.  Таким чином можна не лише уникнути непорозумінь із нарахуваннями, але й власники осель зможуть з’ясувати, чи раціонально вони користуються комунальними послугами, порівнявши споживання за різні роки. Цікавою ця функція може бути для тих, хто утеплив оселю – споживач зможе порівняти споживання газу за зимовий період у різні роки.

Для того, аби мати змогу скористатися послугою подачі показів лічильників через інтернет та отримати єдину квитанцію і можливість проглядати історію оплат та подачі показників, тернополянам необхідно перейти за посиланням, що видрукуване на квитанції, яка була отримана платником у відділенні банку чи “Укрпошти” при здійсненні платежів (https:\\eps.te.ua\ternopil\account\view\індивідуальний код (набір символів)). Від минулого року отримати своє власне посилання можна в центрі надання адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг), який знаходиться у Тернополі на вулиці  Князя Острозького, 6 (за наявності паспорта з пропискою), в підприємстві котре здійснює обслуговування будинку та прибудинкової території, у відділі надання населенню субсидій. Мешканцям, котрі подали заяви на їх оформлення, легше буде проконтролювати, чи врахована у відповідних службах надана їм субсидія . Голови ОСББ можуть звернутися до нас та отримати на весь свій будинок поквартирно коди доступу для їх подальшої роздачі власникам житла. Ця послуга дозволить мешканцям контролювати нарахування , проведені службами та, у разі виникнення неточностей, швидше повідомити їх про це і провести перерахунки згідно реально поданих ними даних.

  • “Оплатити комунальні послуги можна за лічені хвилини скориставшись сервісом www.oplata.te.ua, який працює на базі “Приватбанку”. Для цього достатньо мати інтернет та картку VIZA чи MasterCard будь-якого банку із коштами на рахунку. При оплаті послуг через даний сервіс жодних додаткових комісій споживач не сплачує”,- повідомляє управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР.

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Недавні записи
Мета