11 серпня 2022 року
06:25:26

Суспільство

Тернопільським учaсникaм AТО пропонують відкривaти влaсну спрaву

26.09.2017 13:38

Дорожню карту розвитку малого і середнього бізнесу демобілізованих учасників АТО презентували у Тернополі.

У заході взяли участь кілька десятків представників бізнес-асоціацій та бізнес-об’єднань, представники громадських організацій ветеранів АТО, Тернопільського обласного центру зайнятості, департаменту соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації та Головного управління ДФС у Тернопільській області.

За словами організаторів, Дорожня карта покликана сформувати сприятливе середовище для соціалізації, реалізації власних ідей та підприємницьких ініціатив демобілізованих воїнів, виокремити перешкоди та проблемні моменти, що заважають започаткуванню та веденню бізнесу. Адже сьогодні найголовнішим для демобілізованого учасника АТО є гідна трудова діяльність, яка в більшості випадків гарантує успіх процесу соціальної адаптації.
Відтак під час круглого столу учасники обговорили запропоновані заходи Дорожньої карти у сфері спрощення адміністративних процедур і підвищення ефективності фінансування бізнесу, підвищення рівня обізнаності та інформованості ветеранів АТО. Окреслили заходи Дорожньої карти у сфері посилення впливу та ролі об’єднань власників бізнесу і покращення комунікацій між адміністративними установами.
За результатами заходу присутні підготували ряд рекомендацій, серед яких надавати пільги учасниками АТО при започаткуванні бізнесу у вигляді податкових канікул на період мінімум один рік із місцевих податків, створити бізнес-інкубатор для здійснення консультування, навчання, інформування та супроводу підприємницької діяльності бізнесменів-початківців, а також єдиний інформаційний ресурс.
Важливим на думку присутніх є систематичні проведення семінарів, тренінгів, спрямованих на підвищення конкурентоспроможності малого та середнього бізнесу Тернопілля. А також забезпечення ефективної роботи консультативних органів шляхом переведення діяльності Державної фіскальної служби та Держпродспоживслужби у Тернопільській області у режим сервісного обслуговування тощо.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Недавні записи
Мета