01 липня 2022 року
22:38:46

Суспільство

Підтримай кампанію, подякуй медикам Тернопільщини

19.06.2015 08:58

19.06.2015

Приєднуйтеся до кампанії “Дякую медикам. Підтримую зміни”

До Дня медичного працівника, який цього року відзначається 21 червня, Міністерство охорони здоров’я України закликає приєднатися до кампанії “Дякую медикам. Підтримую зміни” та подякувати медикам, адже саме вони стоять на сторожі людського життя, піклуючись про здоров’я людей в будь-який час і за будь-яких умов. Про це повідомило  Міністерство охорони здоров’я.

Реформи передбачають: новий підхід до функціонування усіх ланок медичної допомоги, яка має бути орієнтованою на пацієнта; розподіл між замовником (МОЗ) та постачальником послуг (лікарня); посилення функції громадського здоров’я з більшою увагою до неінфекційних захворювань; фокус на тому, щоб медики могли надавати якісні послуги, а фінансування не залежало від кількості зайнятих ліжко-місць та кількості днів, які пацієнт проводить в лікарні; професійний рівень, навчання та підвищення кваліфікації медиків на практиці з використанням новітніх технологій як невід’ємна частина існування системи охорони здоров’я.

Як повідомлено, пакет законопроектів, який розроблений командою Міністерства та зараз знаходиться у процесі подання Кабінетом Міністром на розгляд Верховної Ради України, є одним з перших кроків до реформування системи охорони здоров’я. У проекті передбачено зміну правового статусу закладів охорони здоров’я та надання їм автономії в управлінні, що дозволять самостійно розпоряджатися бюджетними коштами та ефективніше використовувати ресурси. Зміни у підході до фінансування медичних закладів дозволять перейти від фінансування за ліжко-місця до фінансування за надані послуги.

У результаті прийняття законів, лікарі не будуть прив’язані до конкретної лікарні, зможуть заключати контракти з різними медичними закладами та отримувати гідну зарплатню в залежності від обсягу наданих послуг пацієнтам.

Міністерство охорони здоров’я дякує медикам, впроваджуючи зміни, які направлені саме на те, щоб створити належні умови праці для медичних працівників з метою надання якісних послуг пацієнтам.

Міністерство охорони здоров’я України та департамент охорони здоров’я

Тернопільської облдержадміністрації закликають приєднатися до кампанії “Дякую медикам. Підтримую зміни”. Поділіться листівкою або особисто подякуйте медичним працівникам за їхню роботу та відданість,  підтримайте зміни, які покликані покращити здоров’я українців.

За інформацією прес-служби ДОЗ ТОДА

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Недавні записи
Мета