06 липня 2022 року
03:25:04

Суспільство

Які порушення виявила СЕС у дитячих оздоровчих таборах Тернопільщини?

11.08.2015 14:15

11.08.2015

На Тернопільщині у літній період заплановано функціонування 11 стаціонарних дитячих оздоровчих закладів, в тому числі, 9 позаміських таборів і 2 санаторіїв.

 

Як інформує Державна санітарно-епідеміологічна служба у Тернопільській області, протягом літнього періоду поточного року функціонувало 8 позаміських стаціонарних оздоровчих таборів. На сьогодні продовжують свою роботу лише 5 дитячих стаціонарних таборів і 1 санаторій. В основному оздоровлюються діти з Тернопільщини і за сприяння ОДА в 2-х дитячих закладах оздоровленя – 52 дитини з Маріуполя Донецької області та з міст Старобільськ і Попасна Луганської.

Згідно з періодичностю планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, Головним управлінням Держсанепідслужби у Тернопільській області у ІІІ кварталі розпочато проведення планових перевірок дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Протягом липня проведено 9 перевірок стаціонарних закладів, зокрема 8 оздоровчих таборів і 1 санаторію.

За результатами вищевказаних перевірок застосовано наступні заходи адміністративного впливу: оштрафовано 8 відповідальних осіб, в тому числі, 5 посадових осіб в стаціонарних таборах, 1 – санаторію та 2 – постачальники продуктів харчування.

Головними державними санітарними лікарями районів винесено постанови про застосування адміністративно – запобіжних заходів за порушення вимог санітарного законодавства, зокрема: за відсутність документів дозвільного характеру тимчасово заборонено приймання харчових продуктів від ФОП Рудик В.П. (постачальник м’яса, риби) в ДОЗ «Ромашка» с. Нирків Заліщицького району, ФОП Іванина Р.Б. (постачальник ковбасних виробів) в ДОЗ «Лісова казка» с. Борщівка Лановецького району, ФОП Куриба А.М. (постачальник молокопродуктів, риби) у ДОЗ «Промінь» с. Долина Теребовлянського району.

Головним державним санітарним лікарем Збаразького, Лановецького, Кременецького та Шумського районів винесено постанову про застосування адміністративно-запобіжних заходів за порушення санітарного законодавства на заборону використання пельменів (напівфабрикатів заводського виготовлення) для харчування дітей у ДОЗ «Сокіл» с. Чорний Ліс Збаразького району.

Окрім цього, головними державними санітарними лікарями районів винесено 2 постанови про застосування адміністративно-запобіжних заходів за порушення санітарного законодавства на обмеження використання води питної в питних цілях (вода питна із водонапірних башт та розподільчої мережі не відповідала вимогам ДСанПіНу 2.2.4-171-10 (загальні коліформи в 100 см.куб.) у дитячих оздоровчих закладах «Сокіл» с. Чорний Ліс Збаразького району та «Промінь» с. Долина Теребовлянського району.

Виявлення порушень та застосування адміністративно-запобіжних заходів стало можливим після зняття мораторію на перевірки, що дало можливість утримання під контролем санітарно-епідеміологічного благополуччя під час оздоровчої кампанії.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Недавні записи
Мета