20 січня 2022 року
10:42:52

Суспільство

Учені розгадали значення снів та пояснили причини їх виникнення

27.06.2016 04:20

Професор Ієн Уоллес, який пропрацював більше 30 років зі снами виділив 9 найпопулярніших і розповів, що вони означають.

 

Згідно з дослідженням у список увійшли: незнайома кімната; некерований транспорт; падіння; політ; непідготовлена контрольна або презентація; публічна оголеність; пошуки туалету; випадання зубів і погоня. Вчений зміг пояснити причини їх виникнення і надав способи рішення.

 Незнайома кімната — символізує всебічно розвинену особистість, яка відкрила нову здатність. Якщо ви опинилися в такій кімнаті — вам необхідно гарненько роздивитися і знайти якісь предмети. З їх допомогою підсвідомість вкаже на відкриття.


Некерований транспорт — означає надмірний контроль. Якщо ви опинилися в такому транспорті — це означає, що ви занадто сильно щось контролюєте. Просто віддайтеся плину життя.

Падіння. Якщо ви падаєте — значить занадто сильно за що-то тримайте. Наслідуйте раді як і попередньому випадком — відпустіть. Під час польоту постарайтеся розглянути якомога більше того, що оточує.

Політ — це успіх. Якщо ви літаєте в своїх снах — значить ви повністю звільнилися від чогось і відчуваєте щастя. Найчастіше подібне снитися дітям.

Непідготовлена контрольна або презентація — символ самокритичності. Якщо вам снитися подібне — це страх публічного виступу. Його причина — надмірна самокритика. Постарайтеся розслабитися і акцентувати увагу на своїх позитивних якостях.

Публічна оголеність — сон вразливих. Найчастіше зустрічається у людей, які сприймають все занадто близько до серця. Перегляньте своє ставлення до себе і оточуючих.

Пошуки туалету — відмова природного. Згідно з дослідженнями, якщо вам сняться постійні пошуки туалету — значить ви жертвуєте і пригнічуєте свої природні потреби на користь чиїхось інтересів. Будьте трохи егоїстами.

Випадання зубів символізує власне безсилля в реальному житті. У випадку, якщо вам приснився такий сон — постарайтеся прийняти це як жарт або навіть посмійтеся.

Погоня — це проблема. Якщо вам сниться, що ви від когось тікаєте — значить у реальному житті існує проблема, вирішення якої вам хотілося б відкласти. Під час сну постарайтеся розгледіти те, від чого тікаєте. За словами психолога, це повинно допомогти вирішити вашу проблему.

Джерело: УкрМедія

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета