06 липня 2022 року
03:27:05

Суспільство

Мешканцям області пропонують “вбити одразу двох зайців”

30.06.2015 13:46

30.06.2015


Пропонує Тернопільський обласний військовий комісар Володимир Катинський. І особливо тим, котрі поки що без роботи. Адже в Україні триває шоста хвиля мобілізації.

 

{youtube}6_RiSwaWgBo{/youtube}

Водночас, як повідомляє “20 хвилин”, військовий комісар Тернопільського об’єднаного міського військового комісаріату Сергій Гаврилюк під час сесії міськради, що відбулась 30 червня. зазначив. що з кількох сотень чоловік, які підпадають під шостий етап третьої хвилі мобілізації, повістки поки вручили лише 23 чоловікам,

Замість того, щоб виконувати свої безпосередні обов’язки, мої підлеглі витрачають час на те, щоб ходити по підприємствах та організаціях, і проводять оповіщення населення, – зауважив  військовий комісар. – Я ще раз хочу наголосити – ми не забираємо зразу на Схід! Повістка – це уточнення даних населення, яке підпадає під мобілізацію”.

Військовий комісар застеріг, що в разі необхідності змушений буде закривати підприємства і вручати повістки там.

“Якщо ми не наберемо необхідної кількості людей, то я вживатиму радикальні методи, – каже пан Гаврилюк. – Нам дорікають, що ми не маємо на такі дії права, однак це не так. Згідно з законом, я можу здійснювати оповіщення усіма дозволеними методами. Якщо треба буде, то я перекрию входи і виходи на підприємствах, і тоді вручатимемо повістки на вході”.

Мобілізувати можуть і студентів, які отримали ступінь бакалавра, або були відраховані з навчального закладу, повідомляє ternopil.te.ua , посилаючись на заступника військового комісара Тернопільського обласного військового комісаріату Олега Денисюка.

Під час брифінгу 30 червня, він ззаначив, що “відповідно Закону України відстрочка надається для здобуття освіти. Наші громадяни деколи путають вручення диплому і здобуття освіти, а це – різні поняття. Здобуття освіти – це коли завершується навчальний процес здачею державних іспитів та захистом дипломних. Не врученням диплому, не святкуванням”.

Військовий комісар підкреслив, що “ті, хто став бакалавром, або був відрахований ректором рахуються як такі, що завершили курс навчання і здобуття бакалавра. Зарахування відбувається першого вересня. В нашій установі жодних порушень законодавства не здійснено. Ми призиваємо і відправляємо цих студентів в частини після закінчення навчання і здобуття бакалавра, адже вони ще не є зараховані на навчання. Тому жодних порушень з нашого боку немає”.

Володимир Катинський також звернув увагу на те, що завершується призов на строкову військову службу, зазначають  “Тернополяни” . Здійснюється він на півтора року, а для тих, хто має вищу освіту – рік.

Ці хлопці будуть служити лише у військових частинах по місцю їх постійної дислокації. Основна маса військовослужбовців знаходиться у зоні АТО, або навколо неї, – пояснив обласний військовий комісар. –  А потрібно здійснювати і службову діяльність  – охорону об’єктів, комунікацій і споруд, які залишились в місцях постійної дислокації. Тому здійснюється призов на строкову службу, щоб можна було це забезпечити. Ми маємо подати 520 чоловік, скільки подамо”.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Недавні записи
Мета