05 жовтня 2022 року
01:51:31

Суспільство

Залізничника з Тернополя звільнили за неохайність

07.09.2016 11:40

Через недогляд звільнили заступника начальника моторвагонного депо Тернополя з експлуатації, який відповідав за стан поїзда сполученням «Ковель – Львів»,котрий вийшов на рейс забруднений мастилом 28 серпня. 

 

Причиною того, що 28 серпня на дах дизель-поїзда Ковель – Львів потрапило мастило, став вихід із ладу турбокомпресора. Вагон замінити не встигли, тому що викид мастила стався, коли до Львова залишалось більше години. Через те ввечері поїзд вирушив до Ковеля у тому ж стані.

В «Укрзалізниці» детально проаналізували цей випадок, відтак звільнено з посади заступника начальника моторвагонного депо Тернопіль з експлуатації, який відповідав за експлуатацію поїздів на Львівській дирекції.

Як повідомляють в Укрзалізниці, турбокомпресор вийшов із ладу, що спричинило викид мастила через вихлопний тракт, коли до Львова залишалося більше години. Після прибуття на кінцеву станцію терміново замінити вагон було нічим. Основне моторвагонне депо розташоване в Тернополі, а підмінного моторного вагона у Львові не було. Через це ввечері того ж дня зі Львова до Ковеля поїзд знову вирушив із невідремонтованим турбокомпресором.

Уже наступного дня, 29 серпня, на цей маршрут вийшов інший дизель-поїзд, а забруднений відправили до Тернополя для заміни турбокомпресора. 30 серпня відремонтований дизель-поїзд задіяли на маршрути Тернопільської дирекції, пише «Львівська газета». 

В Укрзалізниці зауважують, що неодноразово звертали увагу органів влади на критичний стан приміського залізничного рухомого складу та необхідність відшкодування коштів перевізнику за надані послуги. І нагадують, що за сім місяців 2016 року Львівській залізниці із 46 млн. грн. за перевезення пільговиків не повернули жодної гривні.

  • «Такий підхід, коли з одного боку національний перевізник виконує зобов’язання з перевезення пільгових категорій громадян, а з іншого боку органи влади не виконують фінансові зобов’язання з відшкодування витрат, створює нерівні економічні умови та не дозволяє оперативно усувати несправності обладнання», – нарікають залізничники.

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета