28 травня 2022 року
00:43:56

Суспільство

“Прагнемо підняти рівень довіри до системи освіти”-Леонід Бицюра

17.07.2018 05:29

16 липня у Тернополі вперше, з метою публічного і прозорого призначення на посаду керівника загальноосвітнього навчального закладу міської комунальної власності, відбувся початковий етап конкурсу на заміщення вакантної посади директора Тернопільського правового ліцею спортивного профілю.

Відповідно до рішення міської ради від 15.06. 2018 року, про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної освіти міста Тернополя, з метою відбору кандидатів на посаду керівника Тернопільського педагогічного ліцею спортивного профілю Тернопільської міської ради утворити конкурсну комісію.

У Тернополі започатковано конкурсний відбір керівників навчальних закладів і відповідно прийнято положення, за яким створюється конкурсна комісія із представників засновника, управління освіти, депутатського корпуса також батьківської громадськості та трудового колективу.

У конкурсну комісію на зайняття посади директора Тернопільського педагогічного ліцею спортивного профілю входив Леонід Бицюра – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії, Похиляк Ольга – начальник управління освіти та науки, заступник голови комісії. Членами комісії були: Литвинюк Галина – директор Тернопільського комунального методичного центру науково освітніх інновацій та моніторингу, Кухар Валентина – директор профспілки працівників освіти і науки Тернополя, Макогін Олег – голова експертної ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту.

Також раніше шляхом жеребкування до складу конкурсної комісії з кожного навчального закладу обирали 4 представники з батьківської громадськості та стільки ж із трудового колективу. 

Під час даного етапу конкурсу комісія переглянула подані документи єдиного кандидата – діючого директора школи Івегеш Василь Петрович. Члени комісії одноголосно проголосували за дану кандидатуру.

До наступного етапу конкурсу комісія перевірить подані документи на відповідність уставленим законодавством вимогам і лише після цього, допустить кандидата до участі у конкурсному відборі.

“Ми сподіваємося, що усі зацікавлені особи зможуть проконтролювати прозорість проведення конкурсу. Під час конкурсу буде пряма трансляція, як цього вимагає Положення.Також надіємося, що дана реформа підніме рівень довіри до системи освіти, зокрема до відбору кандидатур на посади керівників. Цей заклад перший, де заміщується посада директора шляхом конкурсу, – зауважив заступник міського голови та голова комісії Леонід Бицюра.”

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета