17 серпня 2022 року
06:51:06

Суспільство

“Тернопільводоканал” придбав авто нового покоління (фото)

23.08.2017 08:23

В автопарку КП “Тернопільводоканал” – поповнення. У рамках реалізації Інвестиційної програми, затвердженої виконавчим комітетом Тернопільської міської ради, підприємство придбало автомобіль IVECO.

“Сталевий кінь” не тільки менше “п’є пального”, а й має додаткові сидіння для аварійної бригади та місце для перевезення спеціалізованого інструменту для виконання робіт на мережах. А головне — на ньому змонтовані бак та обладнання для промивання каналізаційних мереж невеликого діаметру. Тож тепер водоканалівці зможуть набагато швидше, якісніше, а головне — з меншими зусиллями виконувати свою нелегку роботу. 

За словами директора КП “Тернопільводоканал” Володимира Кузьми, підприємство розробило концепцію поступового оновлення автотранспортної техніки, котру реалізовує другий рік поспіль. Згідно з нею, за погодження міської ради, водоканал щороку планує здійснювати заміну в середньому 2-3 одиниць автотехніки. 

“Торік запустили в роботу три нових екскаватори JSB, а також два спеціалізованих автомобілі: мулосос та канало-промивну машину, що були придбані за кошти Світового банку”, – зауважує Володимир Кузьма та констатує, що в теперішній складний час, при постійній нестачі коштів не так уже й просто закуповувати нові автомобілі. Важко, але необхідно. Час робить своє. Автотранспорт, як і будь-яке обладнання, зношується, тому вкрай важливо ще до завершення терміну його експлуатації здійснити заміну. 

“Цьогоріч плануємо погодити з виконавчим комітетом міськради придбання ще трьох одиниць автотранспортної техніки для аварійних бригад підприємства, – зазначає Володимир Антонович. – Автомобілі російського виробництва на базі “газелі”, на сьогодні себе вже не виправдовують. Вони у досить зношеному стані, мають великий розхід пального, існують також проблеми і з постачанням запчастин для них”.

Аби IVECO працювало надійно та довго, його освятили. Чин  освячення авто нового покоління здійснив о. Сергій.   

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Недавні записи
Мета