22 травня 2022 року
15:13:37

Суспільство

«Нашим пріоритетом є створення належних умов для дітей» – Леонід Бицюра

21.06.2018 18:12

У Тернопільській міській раді, шляхом  конкурсного відбору, відбулося заміщення директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру №1» Тернопільської міської ради.

На посаду директора комунальної установи «Інклюзивно – ресурсного центру №1» Тернопільської міської ради, було заявлено лише одну кандидатуру. 

Конкурсний відбір проводився в два етапи.  На першому етапі конкурсу розглядалися заяви на участь у конкурсному відборі та поданні документи. На другому етапі конкурсу комісія провела співбесіду з кандидатом на заміщення посади директора інклюзивно-ресурсного центру, 

За результатами другого етапу, конкурсна комісія одноголосно проголосувала за призначення Тетяни Бабійчук на посаду директора  «Інклюзивно – ресурсного центру №1» Тернопільської міської ради.

«Нашим пріоритетом є створення належних умов для дітей, зокрема з особливими потребами, – прокоментував член конкурсної комісії, заступник міського голови Леонід Бицюра. – Окрім того плануємо налагодити тісну співпрацю зі схожими обласними закладами та колегами з інших областей та іноземними партнерами. Сподіваємося, новостворена установа та її керівник Тетяна Бабійчук створять успішні формати діяльності не лише з дітьми, а й з батьками.»

Створення інклюзивно – ресурсного центру передбачається реформуванням існуючих психолого – медико – педагогічного консультування (ПМПК). У обов’язки даного центру  входить повний супровід дітей з особливими потребами від 2 до 18 років, які будуть навчатися в інклюзивних класах дошкільної, середньої та загальної шкіл, а також у закладах професійно-технічного спрямування. Інклюзивні класи будуть створюватися при потребі. Тобто, якщо батьки захочуть, щоб їхня дитина з особливими потребами вчилася у звичайній загальноосвітній школі за місцем проживання, тоді для неї повинні створити інклюзивні умови навчання. Тобто, це клас, в якому є необмежена кількість дітей з типовим розвитком і від 1 до 3 дітей з особливими потребами. 

 

На фото Тетяна Бабійчук – директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру №1» Тернопільської міської ради.

А.Ж.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета