05 грудня 2021 року
23:30:11

Суспільство

“Пам’ятник Радянському Союзу” у Тернополі таки залишиться незмінним?

12.05.2016 10:13

 Будинок побуту “Роксолана”, що “прикрашає” собою вул. Руську, скоріш за все, так і залишиться маятником “Совдепії”. Міська рада Тернополя не у силах зобов’язати власника будівлі її відремонтувати.

Відповідь на петицію з проханням “відремонтувати “совдепівську” будівлю у центрі міста” ТМР дала 10 травня.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є Дідич пояснив, що не у компетенції міськради змушувати до певних дій з їхнім майном власників приватної власності, у котрій перебуває будинок побуту.

“У вказаній будівлі всі основні приміщення та частина спільного користування загальною площею 3082 кв.м. відчуженні у порядку проведення приватизації, перебувають у приватній власності, співвласниками приміщень створено обслуговчий кооператив «Пенза Тер Сервіс». На балансі виконавчого органу ради та у комунальній власності міста залишилася лише частка площ спільного користування, що становить 15% від загальної площі будинку”, – підкреслив Володимир Дідич.

Тож виконавчий комітет Тернопільської міської ради листом року звернувся на адресу керівника кооперативу “Пенза Тер Сервіс”, що обслуговує споруду, з проханням спільно із власниками приватизованих приміщень здійснити комплексний ремонт фасаду “Роксолани”.

 

 

Додаток:

Голові обслуговуючого кооперативу

«Пенза Тер Сервіс»

  Винярській М.М.                          

 вул.Руська,21

м.Тернопіль,46001

 

 

Повідомляємо Вас, що на розгляді в Тернопільській міській ради перебуває петиція п. Павлова Павла Павловича, з пропозицією зобов’язати власника приміщень і будинку побуту «Роксолана» за адресою вул.Руська,21 в м.Тернополі, провести ремонт фасаду цього будинку, яку станом на 29.04.2016 р. підтримало 302 особи. 

              Станом на сьогоднішній день, у вказаній будівлі приміщення площею 3082 кв.м. відчуженні у порядку проведення приватизації та перебувають у приватній власності.

              У комунальній власності перебуває лише частка площ спільного користування, що становить 15% від загальної площі будинку.

             Також, між управлінням обліку та контролю за використанням комунального майна та обслуговуючим кооперативом «Пенза Тер Сервіс», створеним співвласниками приміщень, укладено договір на обслуговування, утримання і ремонт будівлі за адресою вул.Руська,21.

             В зв’язку з викладеним, враховуючи актуальність піднятого даною петицією питання та розміщення будівлі у центрі міста, просимо спільно із власниками приватизованих приміщень, розглянути можливість проведення комплексного ремонту фасаду вказаного будинку. 

У разі прийняття позитивного рішення власниками основної частки будівлі, Тернопільська міська рада розгляне можливість долучення до участі в ремонті фасаду будинку за адресою вул.Руська,21 в м.Тернополі, у відповідності до своєї частки.

 

Додаток: 

-копія петиції Павлова Павла Павловича від 18.02.2016 р.

 

Заступник міського голови                                   Дідич В.Є.

 

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Недавні записи
Мета