21 червня 2021 року
16:40:49

Суспільство

“Пам’ятник Радянському Союзу” у Тернополі таки залишиться незмінним?

12.05.2016 10:13

 Будинок побуту “Роксолана”, що “прикрашає” собою вул. Руську, скоріш за все, так і залишиться маятником “Совдепії”. Міська рада Тернополя не у силах зобов’язати власника будівлі її відремонтувати.

Відповідь на петицію з проханням “відремонтувати “совдепівську” будівлю у центрі міста” ТМР дала 10 травня.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є Дідич пояснив, що не у компетенції міськради змушувати до певних дій з їхнім майном власників приватної власності, у котрій перебуває будинок побуту.

“У вказаній будівлі всі основні приміщення та частина спільного користування загальною площею 3082 кв.м. відчуженні у порядку проведення приватизації, перебувають у приватній власності, співвласниками приміщень створено обслуговчий кооператив «Пенза Тер Сервіс». На балансі виконавчого органу ради та у комунальній власності міста залишилася лише частка площ спільного користування, що становить 15% від загальної площі будинку”, – підкреслив Володимир Дідич.

Тож виконавчий комітет Тернопільської міської ради листом року звернувся на адресу керівника кооперативу “Пенза Тер Сервіс”, що обслуговує споруду, з проханням спільно із власниками приватизованих приміщень здійснити комплексний ремонт фасаду “Роксолани”.

 

 

Додаток:

Голові обслуговуючого кооперативу

«Пенза Тер Сервіс»

  Винярській М.М.                          

 вул.Руська,21

м.Тернопіль,46001

 

 

Повідомляємо Вас, що на розгляді в Тернопільській міській ради перебуває петиція п. Павлова Павла Павловича, з пропозицією зобов’язати власника приміщень і будинку побуту «Роксолана» за адресою вул.Руська,21 в м.Тернополі, провести ремонт фасаду цього будинку, яку станом на 29.04.2016 р. підтримало 302 особи. 

              Станом на сьогоднішній день, у вказаній будівлі приміщення площею 3082 кв.м. відчуженні у порядку проведення приватизації та перебувають у приватній власності.

              У комунальній власності перебуває лише частка площ спільного користування, що становить 15% від загальної площі будинку.

             Також, між управлінням обліку та контролю за використанням комунального майна та обслуговуючим кооперативом «Пенза Тер Сервіс», створеним співвласниками приміщень, укладено договір на обслуговування, утримання і ремонт будівлі за адресою вул.Руська,21.

             В зв’язку з викладеним, враховуючи актуальність піднятого даною петицією питання та розміщення будівлі у центрі міста, просимо спільно із власниками приватизованих приміщень, розглянути можливість проведення комплексного ремонту фасаду вказаного будинку. 

У разі прийняття позитивного рішення власниками основної частки будівлі, Тернопільська міська рада розгляне можливість долучення до участі в ремонті фасаду будинку за адресою вул.Руська,21 в м.Тернополі, у відповідності до своєї частки.

 

Додаток: 

-копія петиції Павлова Павла Павловича від 18.02.2016 р.

 

Заступник міського голови                                   Дідич В.Є.

 

 

Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Погода
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua