05 жовтня 2022 року
01:55:25

Суспільство

“Мене вбиває людська байдужість” – тернополянка

21.07.2016 17:04

Попри травневе рішення міської влади, в декотрих громадських заклдах Тернополя продовжує звучати шансон, у виконанні російських “зірок”. І це обрує свідомих тернополян.

 

  • Не можу мовчати, бо мене аж розриває від гніву…людський пофігізм та байдужість – це найбільше зло, яке може бути, – написала на своїй сторінці в соцмережахОльга Караванська-Гордзій.Зайшла сьогодні в магазин на Київській. …поки приглядалися до капців малій, по радіо звучала пісня з категорії льохкого шансону. ..думала, може серед потоку пісеньок завалялася і ді-джей зараз виправить це неподобство….але ж ні, одна пісня змінювала іншу і ми поволі дізнавалися, як не смакує баланда на нарах і які холодні ночі в лагерях без женской ласкі і т.д.. .то радіо шансон…чого д іще чекати….підійшла я до прилавка і покликала продавчиню. ..запитала чи її не коробить така музика та чому звучить російський шансон, коли в країні війна з Росією . Пані запитала що мені до того. ..я відповіла, що мене коробить від того, що я чую і взагалі, в громадських місцях шансон заборонено…продавчиня запитала мене чи я представник влади, що роблю їй таке зауваження… на мою відповідь, що я просто громадянка України і не хочу цього слухати, тупо дивилася і явно була в нєдоумєнії, чого я від неї хочу…коротше кажучи , тій мадамі з магазину взагалі все до одного місця…і те що війна і те, що можна бодай елементарним натиском кнопки на іншу радіостанцію підтримувати українське….мене вбиває людська байдужість!!!Я страшенно не люблю тупих ножів і тупих людей! Ну так не можна!!! Ну це ж не важко, просто перемикнути на іншу кнопку щоб бути разом з країною!!!”

Судячи з усього – важко. А зважаючи на те, що таких ось “мадам”, як ота продавчиня в Тернополі, та й Україні, купа, – не дивно, що ми програли Кремлю інформаційну війну. Мало кричати про патріотизм, треба бути патріотами. Мало декларувати свої принципи, необхідно їх дотримуватист. Саме це відрізняє справжнього українця від хохла. І справжінй українець, а особливо тернополянин, впевнена, на знак протесту оминатиме цей магазин десятою дорогою. Може, коли впадуть продажі, власник задумається над кадровою політикою?

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета