30 вересня 2022 року
15:27:04

Суспільство

“Формування правової культури дітей є запорукою формування здорового суспільства”- Леонід Бицюра

17.07.2018 19:22

У Тернополі пройшов тренінг з освіти з прав людини та громадянської освіти для освітян Тернопільської та Хмельницької областей. Захід організовано Координатором проектів ОБСЄ в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України.

Цілями навчального тренінгу були: поглиблення знань та розуміння прав людини, інструментів і механізмів їхнього захисту, принципів і цінностей освіти з прав людини; розвиток навичок запровадження підходу, який засновано на правах людини, до навчального процесу; розвиток навичок викладання прав людини у загальноосвітніх навчальних закладах; сприяння обміну досвідом та кращими практиками щодо освіти у сфері прав людини.

Детальніше про захід розповів менеджер проектів у сфері верховенства права та прав людини Координатора проектів ОБСЄ в Україні Андрій Гончак: «Тренінги з освіти з прав людини для освітян проводяться Координатором проектів ОБСЄ в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України з 2013 року. Цього року ми проводимо такі тренінги у Полтаві, Тернополі та Івано-Франківську. Протягом двох днів представники інститутів післядипломної освіти і вчителі Тернопільщини та Хмельниччини ознайомляться з теорією та еволюцією виникнення прав людини, міжнародними та національними стандартами у сфері прав людини, правами людини онлайн тощо. Крім того, доктор педагогічних наук, професор Запорізького національного університету Сергій Терно розповість про методику викладання прав людини у закладах середньої освіти та про критичне мислення, яке вважається найбільш ефективною педагогічною технологією при вивченні прав людини».

По закінченні тренінгу до учасників звернувся заступник міського голови, очільник Союзу юристів України у Тернополі Леонід Бицюра: «Я переконаний, що формування правової свідомості та культури населення, передусім дітей, є запорукою формування здорового суспільства. Ми повинні розуміти, що від того, наскільки у дітей розвинутий рівень правової культури, залежать наші подальші перспективи держави».

Тренінг відбувається в інтерактивній формі з використанням, зокрема, мозкового штурму, опитування за допомогою клікерів, перегляду відео, роботи в групах/парах, обговорення тощо. 

А. Ж

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Недавні записи
Мета