21 червня 2021 року
16:37:56

Суспільство

“Хлопці як були в полоні так і є” – волонтер

18.04.2016 06:55

Дістало!  Так одним словом можна охарактеризувати те, що накипіло на душі відомої волонтерки з Тернополя Алли Чонгар.

Накипіло та вилилось у пост в соцмережах. Публікаємо цей пост без змін. 

“Як то втомило і дістало. Хлопці як були в полоні так і є. Зниклі,поранені,загинувші. Як с@ка дістали дільожкою протфелів.Пороху начхати на громадян своєї держави, на хлопців, які мордуються по полону, на Савченко.Це ж не його дитина чи дружина терпить муки.

Як бл@дь достали відписки з МО,хотіли б побачити вашу роботу. Д ивіться, може і ви наторгуєте на дачу на Канарах на трупах.А не з трьома дітьми на зйомній квартирі.Так я маю пенсію,декретні,зарплату. Я відповідаю за своїх дітей і за їх турботу. Ви хочте подивитись на мою роботу? Будь -ласка,тільки куди ідем ми з моїми хлопцями ,ви відповідаєте ми не можем різковати своїми людьми.Але МО а хто ті хто стоять на нольовках? Не ваші люди? Так, вони звичайні солдати які за часту йдуть до армії за патріотизм і щоб сім’ю хоч якось прогодувати.Їм не до дільожки протфелів і їх ніхто не береже.

Так зла, зла дуже, бо ті хто там, ніхто тут, вони потрибують допомоги. Їх висаджують з маршрутки, їм хамлять,хто тебе туди посилав ,матирям тикають що треба було не пускати.А пустила то бабло заробить.Їх ніхто не береже так як МО береже з їх слів своїх людей.Поранених і далі вивозять волонтери.Загинувших теж наша робота.Обмін вийшов на офіційний рівень і зупинився.Нас звинувачують у всьому.

Багато чого є іншого,багато чого сталось за ці дні…..Я поки змовчу ради тих хлопців що маєм повернути.Але повірте МО,ГШ.Терпець починає уриватись…..

Про мою роботу є зняті три фільми ,я не даю дозволу на показ ….Там страшні моменти…Є інші матеріали….Мені не треба піару ,мені не треба слави.

Я маю спокійний характер,мене потрібно вміти вивести із себе.Я довго терпіла весь бруд в свою сторону.

Шановні хенерали і кЕрівники АТО,МО ,ГШ!Ті заслуги які я маю ,маю не від Пороха чи вас я маю від солдат ,мої нагороди омиті кровю,сльозами солдат і матерів.Шеврони,форму ,бірєт,тільняшку не ви мені давали і не вам в мою сторону гадості ляти.Не вам їх і чіпати.Я була поряд з хлопцями і буду поряд.Скільки ті з ким пройшла не одне пекло просили разом зробити пресконференцію Знову забороняю . Мені не потрібна з моїми Тарасом ,Іваном, Сашою з іншими слава. Ми робим що маєм робити.. І ніякий палкан з МО не буде обтирати ноги.З початку пройдіть з НАШЕ ,а потім судіть. За солдата ,чи за сльози матері… .Я за себе стерплю любу образу….За солдата,за матір,за дитину,за своїх хлопців…Не смійте!!!Просто не смійте!!!”

Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Погода
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua