04 жовтня 2022 року
13:17:54

Суспільство

У Тернополі відбулася презентація всеукраїнського молодіжного глянцевого журналу (ФОТО)

23.07.2019 14:09

 

Відбулася презентація всеукраїнського молодіжного глянцевого журналу “Repost” сьогодні, 23 липня, у Тернополі.

Засновниця глянцю Мар’яна Циганин під час презентації журналу у Тернопільському Центрі Науки розповіла  про те, як стати героєм рубрики,  частиною творчої команди, відкрила секрети успіху молодіжного журналу, розповіла чому його читають у 25-ти містах України і навіть за кордоном.

У мене була мрія, щоб Тернопіль та Івано-Франківськ заприятилювали, тому саме тут  відбувається перша презентація нашого глянцю за межами Івано-Франківська,- зазначає . – На це є дві причини. Перша: у журналі частина матеріалів присвячена Файному. А друга: з Христиною Білінською — співзасновницею Тернопільського Центру Науки, обговорювали співпрацю між нашими організаціями для вдосконалення молодіжної політики країни.”Зазначимо, молодіжне видання «REPOST» – це всеукраїнський проект молодіжної громадської організації «Консалтингові технології», народжений в Івано-Франківську для молоді всієї України і не тільки.

Автором ідеї та засновницею є громадська діячка, засновниця ГО “Консалтингові технології” Мар’яна Циганин.

Особливості журналу: зручний і компактний розмір (А5), мотиваційні інтерв’ю зі знаменитостями та успішною і активною молоддю, англомовні версії корисних для іноземних студентів статей, публікація творів молодих поетів та письменників, опитування студентів щодо актуальних тем і проблем, безкоштовне розповсюдження. 
Також, засновниця глянцю зазначила, що мер Франківська часто  порівнює міста і хвалиться, що бере прилад з  Файного, щодо реалізації багатьох проектів.

 За словами Христини Білінської, надзвичайно важливою в реалізацї  ідей Центру Науки Тернополя  є тісна співпраця  з Тернопільською міською радою. 

Зокрема молодіжне видання «REPOST» та Центр Науки завжди підтримує заступник міського голови Леонід Бицюра, якому надзивайно важливий якісний  розвиток молодіжної політики в Україні.

Неофіційною частипною презентації стало частування Івано-Франківським тортом.
Завтра на глянець чекає презентація у рідному Франківську. 

Журнал виходить  раз на квартал, в останній день пори року. Розповсюджується безкоштовно серед студентів університетів та коледжів. Охочі тернополяни можуть  почитати його у Центрі Науки.Христина ВОЯК

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета