17 серпня 2022 року
07:11:21

Суспільство

Марія Чехович: “У нас виникла підозра, що ця людина просто розвалить аптеку”

21.07.2015 13:15

21.07.2015

Аптечний скандал у Тернополі набирає обертів.

Пристрасті довкола комунальної аптеки №78 розгорнулись через посаду керівника закладу. Адже колектив не хоче, аби їхній заклад очолила людина, яку наполегливо просувають на цю посаду в облраді.

Так, чергова спроба представити нового керівника колективу була сьогодні, 21 липня, зазначає “20 хвилин”.

Заступник голови облради Сергій Тарашевський уже вчетверте, за словами працівників, привів в аптеку нового в.о. – 23-річну Ольгу Жеруху. Однак   конструктивної розмови з працівниками не вийшло. Заклад пан Тарашевський покинув під вигуки “Ганьба!”. Свій відхід пояснив необхідністю бігти на колегію, однак пообіцяв ще повернутись по завершенні тієї.

{youtube}uRY9Y_VwnNo{/youtube}

Суть конфлікту така: поки я була у відпустці, обласна рада призначила керівником нову людину, – каже Марія Чехович, яка упродовж восьми місяців була в.о. директора комунального підприємства Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна аптека №78». – Людина – зовсім без стажу роботи. І у нас виникла підозра, що ця людина просто розвалить аптеку. І мета такого призначення – власне знищення комунальної аптеки”.

Про своє звільнення, за словами пані Чехович, вона дізналася від колег. Однак офіційно їй ніхто ніякого рішення не показував, стверджує вона.

“Цю людину призначили 15 липня, а я вийшла з відпустки 20, – додає вона. – Колектив не хоче такого керівника. Але нас не чують!”

Слова про  незгоду колективу з призначенням нового керівника, підтверджує і заввідділом готових лікарських форм Марія М.

“До такого призначення ми ставимось негативно, – каже пані Марія. – Дитині 23 роки! Нема досвіду роботи. Для керівництва такою аптекою потрібно мати не менше п’яти років стажу. Також у неї мають бути курси організатора. У нашій аптеці є психотропіка, наркотичні речовини. Якщо ми будемо мати такого керівника  – без досвіду та стажу, у нас просто ліцензію на це відберуть”.

Про нового начальника,  додає жінка, також дізналась перебуваючи у відпустці. Як їй пояснили колеги – причиною нового призначення стала відпустка в.о. Марії Чехович.

“Але Марія Зенов’ївна радилась з юристом  перед тим, як іти у відпустку, – додає працівниця. – І допоки вона була у відпустці, обов’язки виконував провізор з понад двадцятилітнім досвідом роботи, фахівець вищої кваліфікаційної категорії”.

Здаватись та миритись з призначенням в.о. директора  молодого фахівця у колективі не збираються. Уже звертались у міліцію, прокуратуру, також готують позов до суду.

“У нас не є метою, щоби керівником була суто Марія Чехович, – додає жінка. – Нас є 30 чоловік у колективі. І серед нас є молоді спеціалісти, які мають другу категорію, які курси організатора мають. Ми зі свого колективу можемо вибрати молоду завідуючу. Ми сподіваємось на допомогу громади міста, якщо вони зацікавлені у існуванні такої аптеки. Адже її можуть просто розвалити. Розвалити так само, як зробили це з іншими комунальними аптеками після призначення керівниками так званих молодих фахівців”.

Джерело: Світлана Гривас, “20 хвилин”.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Недавні записи
Мета