28 травня 2022 року
07:48:45

Суспільство

Леонід Бицюра вручив атестати випускникам правового ліцею

23.06.2018 17:56

23 червня у приміщенні актового залу управління юстиції Тернопільської обласної державної адміністрації, відбулась урочиста церемонія вручення атестатів про повну загальну середню освіту, випускникам Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів– правового ліцею №2.

Першою з вітальним словом, до випускників звернулася директор школи Інна Іванюк.

“В цей день ви,  дорогі випускники, вступаєте у прекрасну країну «юність». Яка подарує вам багатовекторні шляхи. Я хочу, щоб ви обрали вірний напрямок у житті. Бо ми, разом із батьками прагнемо, щоб ви були успішними та кращими, – звернулась Інна Іванюк.”

За високі успіхи у навчанні 2 випускників нагородженні золотими медалями, та 2 випускників отримали срібні медалі. 

Право вручення атестатів випускникам, надали заступнику міського голови Леоніду Бицюрі та начальнику управління юстиції Тернопільської області Едуарду Кольцову.

“Я бажаю вам знайти справу, яка буде вам подобатися. Бо лише вона може принести успіх та задоволення, – звернувся заступник міського голови Леонід Бицюра. – Ваш ліцей став правовим осередком культури правосвідомості в Тернополі. І подає приклад не лише для нашої області, а й для всієї України. І я надіюся на вас, випускники, що ви продовжите нести цю правову культуру у суспільство.”

Слова вдячності від батьківського колективу висловила Марія Степанівна, яка в першу чергу, побажала випускникам не боятися, і сміливо крокувати у доросле життя.

“Як би вам важко в житті не було, ви завжди матимете куди прийти будь-коли. Це дім у якому живуть ваші батьки та школа, куди ви колись прийшли ще зовсім маленькими. Також якби не професійні вчителі, то ми б не бачили вас сьогодні тут такими розумними та красивими, – виступила Марія Степанівна”

На фото заступник міського голови Леонід Бицюра та начальник управління юстиції Тернопільської області Едуард Кольцов вручають атестати випускникам

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета