02 липня 2022 року
11:09:22

Суспільство

Правоохоронці не заперечують факту хабарництва з боку головного ДАІвця Тернополя

09.02.2015 09:42

Інформація щодо неправомірних дій керівника управління державтоінспекції в Тернопільській області з’явилася  6 лютого на одному з  інтернет-сайтів.

 

Дану подію працівники  міліції зареєстрували  в журнал єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинення кримінальних правопорушень та інших подій, повідомляє прес-служба УМВС в Тернопільській області.

Зібрані матеріали направлені в обласну прокуратуру для проведення перевірки.

У Тернопільській області залишається вакантною посада начальника обласної міліції. Вже незабаром очікується відповідне призначення. Автомайдану https://www.facebook.com/automaidan?fref=photo став відомим «процес» відбору кандидатів на посаду. Нічого нового, жодного креативу, стара “добра” схема: зацікавлена особа→кошти→посередник→лобіст. За принципом “деньги и связи решают всё”.

Далі більш детально:

Громадській організації «Всеукраїнське об’єднання «Автомайдан» стало відомо наступне.

13-го січня 2015р. Матрофайло Андрій Васильович, начальник Управління ДАІ УМВС України в Тернопільській області, з метою призначення на посаду начальника Головного управління УМВС у Тернопільській області передав 200 000$ Тивонюк Галині. Зазначені кошти Тивонюк Г. повинна передати начальнику Головного управління наглядової діяльності у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури ГПУ Улінець Олегу Євстахійовичу, який у свою чергу повинен далі посприяти в призначенні.

У свою чергу відомо, що Улінець О.Є. тривалий час (2001-2003рр.) працював прокурором Тернопільської області, що може свідчити про наявність можливих інтересів, а також є інформація, що він є людиною Баганця Олексія Васильовича, заступника Генерального прокурора України.

Додатково стало відомо, що по аналогічній «процедурі» Тивонюк Г. передали кошти за призначення на посаду начальника Головного управління УМВС в Тернопільській області колишнього співробітника правоохоронних органів Тернопільщини та діючого начальника Головного управління юстиції у Тернопільській області Кольцова Едуарда Станіславовича

ГО «ВО «Автомайдан» обурює наявність ганебної практики «папєрєдників» щодо призначень на керівні посади, корупції в правоохоронних органах та відсутність кардинальних змін в країні у цьому напрямку. Особливо в той час, коли в нашій країні йде війна.

Ми залишаємо за собою право масового та активного, в межах Конституції та законів України, громадського реагування на прояви корупції в органах державної влади та вимагаємо від Генеральної прокуратури України відкритого, повного та всебічного дослідження фактів, вказаних в заяві!.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Недавні записи
Мета