19 січня 2022 року
19:16:09

Суспільство

Комунальники звільнюють місто від стихійних сміттєзвалищ (Фото)

21.06.2016 13:42

Працівники комунальних підприємств очищують Тернопіль від стихійних звалищ. Ліквідували скирду сміття зокрема на вулиці Подільській та вулиці Родини Барвінських.

 Представники ТОВ «Теркомуналсервіс»  з території  стихійного звалища на вулиці Подільській. Комунальники вивезли понад  п’ять вантажівок відходів. Прибирання тривало впродовж двох днів. 

 

У відділі благоустрою та екології управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР наголошують, такі звалища утворюються не через бездіяльність  комунпідприємств, а через «свинство» самих тернополян, що не можуть донести сміття до баку.

  • “Поява схожих стихійних сміттєзвалищ не є наслідком бездіяльності комунальних підприємств, а, навпаки, свідчать про низький рівень культури у деяких тернополян. Створюючи власноруч звалище під своїми вікнами, вони проявляють неповагу і до себе, і до перехожих. зазначила заступник начальника відділу”, – наголошує керівник відділу Оксана Лобурак.

Представники ПП “Східний масив” та ДП “Альтфатер Тернопіль” оперативно прибрали стихійне сміттєзвалище на вулиці Родини Барвінських. Воно утворилося внаслідок того, що  мешканці звносили сюди сміття при відсутності навтівь урни. 

  • “Раніше у цьому місці був сміттєвий бак для користування мешканців кількох комунальних будинків. Однак сміття сюди приносили  і мешканці приватних будинковолодінь та представники приватних підприємств та закладів неподалік, які не мали угод з перевізником. Оскільки кошти за вивезення сміття сплачували мешканці кількох будинків, було прийняте рішення про переміщення контейнера, щоб уникнути скупчення сміття, яке перевізник змушений був вивозити власним коштом. Мешканців повідомили про це за допомогою оголошень, розклеєних у під’їздах, та проінформували, куди можуть носити сміття з тих чи інших будинків. Однак дехто продовжує носити сюди свої відходи за старою звичкою, через що комунальникам вже неодноразово доводилося здійснювати вивезення відходів з цього місця за власний кошт.  Зокрема, жителі прилеглих будинків свідчать, що часто можна побачити, як викидають сюди мішки із сміттям із ресторану, що знаходиться неподалік. Справа в тому, що не всі підприємці мають намір укладати угоди на вивезення побутових відходів і економлять свої кошти, викидаючи відходи у контейнери в прилеглих будинках, або таким чином – створюючи стихійне звалище”, – зазначили в управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР . 

В управлінні ЖКГ також нагадують, що за накопичення сміття у невідведених місцях веде за собою відповідальність: створення стихійних  звалищ є порушенням вимог «Правил благоустрою м. Тернопіль», яке передбачає штраф від 340 до 1360 гривень відповідно до ст. 152 КУпАП.

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета