10 серпня 2022 року
02:01:40

Суспільство

Відома тернополянка очолила Легіон

16.01.2017 08:49

Комбатантське об’єднання “Легіон Свободи” створено на Тернопільщині .  Перші Установчі збори  відбулись днями  в ПК “Березіль”. 

 

Участь у них взяли керівники районних організацій “Свободи”, депутати місцевих та районних рад, учасники московсько-української війни, волонтери з Тернополя і области, голови Тернопільської обласної організації ВО “Свобода” Олег Сиротюк та Тернопільської міської “Свободи” Володимир Стаюра.

Розпочалися збори із Декалогу українського націоналіста та вшанування пам’яти усіх свободівців, загиблих під час Революції гідности та московсько-української війни. Після цього було зачитано Молитву українського націоналіста.

  • “Ми зібралися сьогодні тут, аби провести перші Установчі збори комбатантського об’єднання “Легіон Свободи”. На превеликий жаль, серед присутніх немає тих, хто віддав своє життя за світле майбутнє України. Немає тих, хто загинув під час Революції гідности та у ході московсько-української війни, захищаючи наші домівки від російського агресора. Прошу хвилиною мовчання вшанувати світлу пам’ять справжніх захисників та героїв України!” – закликав Олег Сиротюк.

Делегати обрали голову та секретаря Установчих зборів – заступника командира батальйону “Карпатська Січ” Марію Чашку та Анну Крет відповідно.

Заступник командира батальйону “Карпатська Січ” Володимир Стаюра розповів про “Легіон Свободи” і батальйон “Карпатська Січ”, а також висловив найщиріші слова подяки усім, хто боронив українську землю від російського агресора і хто належним чином допомагав у тилу проти московського окупанта.

  • “”Легіон Свободи” – комбатантське об’єднання усіх членів партії “Cвобода”, які в складі Збройних Сил України, Нацгвардії, спецпідрозділів МВС та добровольчих батальйонів беруть участь у війні на Сході, – зазначив вні. –  Націоналістичне військово-патріотичне формування було створене у лютому 2015 року рішенням XXX З’їзду ВО “Свобода”. Нині у складі “Легіону Свободи” перебуває понад 1000 свободівців, депутатів рад різних рівнів, голови та заступники голів обласних, районних, міських організацій ВО “Свобода”. “Легіон Свободи” бере активну участь у московсько-українській війні, працює в тилу та дбає про безпеку і майбутнє всієї України. Також хочу щиро подякувати героям Небесної сотні, героям московсько-української війни, які віддали своє життя за вільне майбутнє України. Низький уклін нашим волонтерам. Без вас і вашої гідної підтримки не було б цієї армії націоналістів, оснащеної всім необхідним, нагодованої, вдягненої! Щиро дякую за вашу роботу, адже праця в тилу – це один із найнеобхідніших факторів, що допоможе нам здолати російського агресора!”.

Наступним виступив учасник бойових дій на сході України, міський голова Монастириська Андрій Старух.

  • “Щиро радий бачити у цьому залі націоналістів, які завжди знають, чого прагнуть, за що борються, віддають свій час, здоров’я та життя на благо своїх дітей, рідних, близьких, всієї України! – констатував. – Я також перебував у вирі подій війни, мені доводилося щодня бачити жахливі картини людських втрат, руйнування міст, бездіяльність нашої влади там, на передовій. Хочу також подякувати чоловікам та жінкам – перші брали до рук зброю і йшли бити нашого ворога, другі – активно працювали в тилу, й підтримували надією, вірою та любов’ю тих, хто на війні. Наша перемога – не за горами завдяки нашій мужності, відвазі, хоробрості, вірі у найкраще!”.

 

Перед присутніми виступили волонтери, які всіляко забезпечують українське військо.

  • “Неодноразово нам доводилося рушати нелегкими шляхами, щоби доставити необхідну провізію, одяг, речі першої необхідности нашим захисникам на передову. Це була дорога надії, величезної відповідальності, тому що від волонтерів практично залежало оснащення наших батальйонів. Звичайно, хотілось, щоби і наша влада належним чином дбала про тих, хто захищає землю від ворога, проте це не так. Бездіяльність і нахабність влади вже давно перейшла усі межі! Тож залишається надіятися на себе!. Впевнений, перемога буде за нами, а до того часу ми активно продовжимо роботу у тилу, всіляко забезпечуватимемо героїв, які борються за нас із вами, за наше майбутнє, за свободу й незалежність України!” – сказав волонтер, голова Бучацької районної організації ВО “Свобода” Василь Вонсяк.

За пропозицією голови Тернопільської обласної “Свободи” Олега Сиротюка головою Тернопільського обласного комбатантського об’єднання “Легіону Свободи” було обрано Марію Чашку, яка призначила нових заступників. Ними стали: учасник московсько-української війни, голова Лановецької районної організації ВО “Свобода” Василь Теслюк, учасник війни, міський голова Монастириська Андрій Старух, волонтер, депутат Тернопільської облради від ВО “Свобода” Ігор Баконь та учасник війни, депутат Тернопільської облради свободівець Андрій Богуш.

  • “Висловлюю щиру подяку та сподівання з нагоди призначення мене на цю відповідальну посаду! Відчуваю вашу довіру, покладенні надії та сподівання. Розумію, що попереду на нас чекає важка робота як у тилу, так і на передовій московсько-української війни. Впевнена, що перемога буде за нами, адже за нами сила, віра, Бог та Україна. Слава Україні! Слава Нації!” – заявила новообрана голова Тернопільського обласного комбатантського об’єднання “Легіон Свободи” Марія Чашка.

Завершилися перші Установчі збори комбатанстського об’єднання “Легіон Свободи” славнем Організації Українських Націоналістів, зазначає прес-служба ВО “Свобода”

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Недавні записи
Мета