23 червня 2021 року
04:35:44

Суспільство

У Тернополі два дні тривала запекла битва. Хто ж переміг?

11.04.2016 05:41

“Не важливо хто переміг, а хто програв, важливо, що в результаті усі ми отримали неймовірний досвід, який змушує не зупинятись і розвиватись далі” – зазначає капітан команди з Черкас Едуард Кучеренко.

 

В “Інтелектуальній битві університетів” черкашчани не отримали “золота”, але , стверджують, не розчаровані, бо не це головне.

“ІБУ – дійсно оригінальний проект, що з одночасно шокував і залишив після себе неймовірні емоції, – ділиться враженнями Едуард.Ці два дні пролетіли наче одна суцільна пригода. Були злети, були і падіння. Та головне, їдучи у жаркому вагоні назад у рідні Черкаси, нашу команду не покидало відчуття, що ми не одмінно повернемося знову до файного міста Тернопіль. І ми це зробимо не тому, що за два дні не змогли обшукати усі закутки міста, а тому що якимось магічним чином організаторам проекту вдалося залишити ту атмосферу сімейки, яка разом грає в інтелектуальні ігри”. 

Нагадаємо, упродовж 7-8 квітня у Тернополі тривала “Інтелектуальна битва університетів”. Команди з Тернополя, Львова, Києва, Харкова, Запоріжжя, Дніпропетровська і Черкас змагались між собою за звання переможця. Реалізувала проект, у якому взяло участь близько 100 людей, громадська організація “Молодіжне об’єднання “Файне місто”.

Суть проекту “Інтелектуальна битва університетів” у тому, щоб провести змагання в неформальній обстановці та показати, що можна весело та з користю для себе проводити вільний час, тому перший день проходив у РК “RIVERPOOL”.

““Інтелектуальна битва університетів” у Тернополі відбувається вже вдруге, – ззаначає координатор проекту Юлія Ковальчук.Торік брали участь тільки тернопільські виші, а цього року ми залучили студентів з різних куточків України. Плани на наступний рік глобальні, ми хочемо масштабувати проект на всі міста України, щоб Тернопіль дійсно довів свій статус студентської столиці. Ми намагались створити максимально дружню атмосферу для учасників заходу, зробити неформальні змагання, поєднати непоєднуване: нічний клуб та інтелектуальні ігри, тренінги. Особлива увага зверталась на місце проведення заходу, адже неформальне приміщення спонукало учасників бути більш розкутими та почувати себе вільніше. Приємно, що учасники з інших міст здружилися та залишились задоволені заходом.”

Після представлення команд, учасники прослухали тренінг по ефективному командоутворенню від Василя Томчишина та познайомились один із одним. Також молодь отримала дозу мотивації від Івана Омеляна і вдосконалила своє публічне мовлення завдяки Сергію Костюку. Окірім того до Тернополя приїхав Нікіта Андрєєв, голова Студентського антикорупційного бюро, який розповів про можливості впливу студентів на навчальний процес.

Студенти мали змогу позмагатись у дебатах, де одні доводили користь мережі Інтернет, а інші його шкоду. На мафії учасники проявили спроможність домовлятися та вміння аналізувати  поведінку людей. У настільних іграх і шахах вони мали змогу стратегічно продумувати ходи, а у Cash Flow ще й застосували досвід фінансової грамотності. Завдяки квесту учасники з інших міст дізнались про Тернопіль та його відомі місця.


У вечір першого дня на Mind Gamе корисним було застосування логіки для відповіді на різносторонні запитання.  У фінал із шахів вийшли представники команд Львова і Харкова, які грали на перемогу живими людьми, замість звичних дерев’яних фігур, що пересувались по збільшеній у рази гральній дошці.

За результатами змагань, у “битві інтелектів” перемогла команда Тернополя від ТДМУ, друге місце – у команди зі Львова, а третє – Києва. Усі отримали подарунки, а переможці – ще й солодку сову із карамелі. 

Організатори обіцяють зробити проект наступного року ще більш масштабним, залучити до участі нові міста та знову підтвердити статус Тернополя – студентської столиці.

Фото – організаторів проекту.

 

 

Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930