29 січня 2022 року
02:23:48

Суспільство

У Тернополі промишляють чорні маги?

23.12.2016 12:28

Дивні прикраси почепив хтось на ялинку в парку Шевченка.  На пухнастих гілках – фото жінок та дівчат.

 

І вийшло б доволі оригінально, якби …очі у красунь не були виколені, а крізь дірки протягнено чорні нитки. 

Побачене тернополян шокувало. Світлини зі зловіще прикрашеною ялинкою виклали у групі “Типовий Тернопіль”  та взялись думати-гадати, щоб це мало означати.

Звісно, припущення щодо порчі звучить більш містично, ніж …звичайнісінька помста. Уява найвразливіших, певне, одразу намалювала компанію злих чаклунів, котрі промишляють у Тернополі чорною магією. Та реальність зазвичай банальніша. Найімовірніше, якась пацанва вирішила в такий спосіб піджартувати над знайомими панянками. А може, котрий з них просто відімстив за відсутність взаємності. 

І згідна з вами, що трафунок цей жодного інформаційного приводу не має і взагалі не вартий обговорення, але... Пригадуєте анекдот про те, що наші прабабусі за ціле життя менше зробили фото, ніж ми за один похід в театр чи звичайнісіньку кав`ярню? Часто ми навіть не надаємо цьому ваги і бездумно розповсюджуємо свої знимки, забуваючи, що вони – наш енергетичний відбиток.

З давніх часів люди вірили в магічну зв’язок людини і його зображення. Коли в середині ХIХ століття з’явилася фотографія, багато представників окультних знань навіть не припускали, що отримали нову набагато більш реальну можливість для дистанційного впливу на людей.

Нині вчені вже довели, що на фотознімках друкується не тільки наша зовнішність, а й біоенергетика. Кожне фото має незримий зв’язок з тим хто, на ньому відображений. По фотознімку можна визначити, жива людина чи ні, якими хворобами страждає, рівень її енергетики і багато іншої інформації. Особливо гарні для впливу портрети, де людина знятий в анфас з широко розкритими очима. Добре, якщо на фото йде позитивний вплив : людину лікують від якої-небудь хвороби, піднімають йому енергетику або знімають алкогольну залежність. А якщо людині хочуть заподіяти зло? !

Вплив по фотографії можливий не тільки на людину, а й на будь-яку іншу живу істоту і навіть рослину. Дуже цікавий досвід був проведений з курчатами. З чотирьох курчат, які щойно вилупились, здорових і однакових як близнюки, одного сфотографували і роздали цей знімок дуже багатьом людям. Власникам знімка запропонували дивитися на фотографію, коли сумно на душі, коли організм  “знеструмлений” хворобою, і подумки наче займати у курчати сили.

Як результат, три курчати чудово росли і розвивалися, а четверте, котре стало фотомоделлю, відставало від них у розвитку та буквально танула на очах. За допомогою фотографії стався своєрідний енергетичний злам і життєві сили курчати почали розпорошуватися на всіх власників його фото.

Тому, намагайтеся дбайливо ставитися як до своїх знімків, так і до фотографій рідних, близьких, друзів і знайомих. Парапсихологи та біоенергетики, які займаються дослідженнями впливу зображень людини на її здоров’я і долю, розробили своєрідну техніку безпеки поводження з фотографіями.

Ось деякі їхні поради :

1. Не роздавайте направо і наліво свої фотографії, особливо малознайомим людям, або тим, з ким у вас досить напружені відносини.

2. Намагайтеся не тримати на виду фотографії померлих, навіть якщо це близькі вам люди, особливо це стосується до приміщень, де ви проводите дуже багато часу – спите, працюєте, приймаєте їжу.

3. Не дозволяйте собі зганяти злість на чужих фотографіях: рвати їх, розмальовувати, різати і т. д. Відносини з людиною, на якого ви розсердилися, в майбутньому цілком можуть налагодитися, а от шкоду, завдану йому в пориві гніву через фото, ви вже не в силах будете компенсувати.

4. Закоханим парам не варто занадто багато фотографуватися до укладення шлюбу. З невідомих поки причин такі  “фотохроніки”,  немов знеструмлюють любов і вона йде.

5. Не бажано фотографувати померлих. Деякі парапсихологи вважають, що через це можуть виникнути проблеми із заспокоєнням їх душі.

6. Уникайте  знимкуватись поруч з енергетичними вампірами. Ними можуть бути люди, після спілкування з якими ви відчуваєте занепад сил, а також об’єкти живої природи, наприклад, таке дерево, як осика.

7. Фото людей, померлих від тяжких захворювань, краще помістити в окремий альбом, і в жодному разі не можна їх розташовувати поруч з фото нині живих людей.

8. Якщо ви любите вішати фото на стіну, то не можна вішати фотографії, що поглинають енергію, такі як, наприклад, стихійні лиха, покручені дерева, руїни якого виду, інакше ви можете просто захворіти 

9. Дитину до 6 місяців постарайтеся не фотографувати – її енергетика ще не оформилася і фотографування може ослабити організм і привести до захворювань, а в подальшому і привести до ускладнень в особистому житті (проявляється після 12 або 25 років).

10. Не бажано фотографувати людей, котрі сплять.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета