28 січня 2022 року
16:15:05

Суспільство

У тернополян з’явився шанс за невеликі гроші купити якісне житло

20.01.2016 12:17

20.01.2016

Кожен, хто цікавився будівельною компанією «Набережний квартал», знає про їхню цінову політику. Звідси й ажіотаж, адже вартість за квадратних метр починається від 6900 гривень, хоча стартова була значно нижчою (на початок підпису договорів вартість кв. м. становила 4900 грн).

 

У порівнянні з цінами на квартири тернопільських забудовників у 12 тисяч за кв. м. і вище – «Набережний квартал» справді доводить, що будує доступне житло для кожного.

– Єдиний момент, з яким ми стикнулися у Тернополі, – розповідає керівник Центру показів пані Ірина, це стає поперек горла тернопільським будівельникам. Нас це лише укріплює і дає чітке розуміння того, що ми робимо все правильно. Конкуренція є всюди. Зажди так було, є і буде – успішні люди викликають заздрощі, це і є жива конкуренція. Дохід тернопільських забудовників через нас значно знизився. Хоча є мудрі будівельники, зокрема і в Тернополі, які замість того, щоб нас обливати брудом, думають, яким чином розвиватися їм.

Після афер славнозвісної компанії Щепановського, тернополяни дуже критично та обережно оцінюють послуги будівельних компаній, перед тим, як придбати у них житло. Так і з «Набережним кварталом»: для когось він став рятівним колом, для когось – підозрою на безкоштовний сир у мишоловці.

Дуже вплинув чорний піар у пресі, оскільки ніс про нас багато негативу, – констатує керівник Центру показів. – Багато людей, які купили у нас житло своїм дітям, або люди, які заробляли на ці квартири за кордоном – приходили до нас і навіть плакали, кидалися у нас газетами. Люди просто не витримують тиску зі сторони преси. Якби ми не добудували до кінця, залишили все на середині проробленої роботи – то тоді б мали бути сумніви. А так ми добудовуємо вже останню секцію (йдеться про вул. Будного, 30 – прим. авт.). У попередніх секціях клієнти, маючи усю документацію на житло, вже облаштовують свої помешкання.

Найчастіше за словам пані Ірини клієнти починають скептично сприймати інформацію преси, коли, одягаючи каски, самі йдуть дивитися на будову. Переконуючись у якості робіт «Набережного кварталу», надалі вірять лише своїм очам, а не замовним статтям.


Євген Лацик: «Дуже радий, що «Набережний квартал» почав будувати і в Тернополі. Чув про них та про доступність їхнього житла. А тепер ще й благоустрій та якість житла – дуже тішить. Я періодично приходжу дивитися на своє помешкання, і завжди покидаю будівництво дуже задоволеним».


Сім’я Сениць: «Якби не «Набережний квартал», ми б, напевно, квартири у Тернополі не змогли придбати. Дуже високі ціни. Однак ми щасливі, адже придбали якісне житло в «Набережного кварталу» за доступною ціною».

Джерело: ltdaily.info.

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета