29 травня 2022 року
08:35:36

Суспільство

Випускники Тернопільського медичного університету отримали дипломи

26.06.2018 16:59

Сьогодні у Тернопільському палаці культури «Березіль», майбутні медики, фармацевти та  стоматологи отримали дипломи.

Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я, Горбачевського, посідає провідне місце серед кращих навчальних закладів України, надаючи вищу медичну освіту не тільки українським студентам, а й громадянам інших країн та континентів.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся ректор ТДМУ, професор Михайло Корда.

“Перед вами широка дорога в світ. Віримо, що ви пройдете нею впевнено, отримаєте багато перемог і досягнете вершин професійного успіху. Ви отримали найкращу у світі професію – професію лікаря, провізора, лікаря-стоматолога чи медсестри. Всі вони пов’язані зі здоров’ям людини. А здоров’я – це та категорія, яку неможливо виміряти матеріальними цінностями. Це благо і щастя кожного. Я впевнений, що ви будете відмінними професіоналами, бо отримали фундаментальні знання в нашому університеті, – виступив Михайло Корда.”

Заступник міського голови Леонід Бицюра привітав випускників із закінченням важливої пізнавальної частини свого життя.

“На моє переконання, медик- це складна місія, яка передбачає свій особливий погляд на життя. Я бажаю вам стати послами Тернополя ТДМУ в світі. Нова реформа попереду буде ставити багато болючих питань перед вами. Але у медицині завжди знайдеться місце для професіоналів. Особливо для тих, які поряд із професіоналізмом люблять свою справу. І найголовніше моє побажання – впевненості. Розвивайте її, і вона додаватиме вам сил та наснаги для того аби підняти рівень медицини у країні, зробити себе успішною людиною та досягнути висот, які ви поставили перед собою при поступленні у цей вуз, – звернувся Леонід Бицюра.”

Після вручення дипломів випускники медичного та стоматологічного факультетів прийняли клятву лікаря. Після чого, решта випускників зачитали клятву провізора та медсестри.

А.Ж.

 
Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета