18 січня 2022 року
01:06:08

Суспільство

Для декотрих тернопільських учнів нинішній день був особливим (відео)

25.04.2016 15:26

По-особливому у Тернопільській школі допризовної підготовки розпочався другий семестр для десятикласників та одинадцятикласників 2, 20 та 23 міських шкіл. 

На урочисту лінійку завітали бійці АТО, керівник проект “Захисти свій дім” Микола Більчук та заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.

Розпочалась лінійка із піднесення стяга, дружнього виконання славня та молитви. 

“Пам’ятайте, що кожен день проведений тут – це є той маленький обов’язок перед своєю країною, перед своїм народом, – наголосив військовий капелан о. В’ячеслав Кізілов, звертаючись до учнів. – І перш за все, я хотів би побажати вам завжди бути відповідальними. Чому? Тому що це дає можливість стати найкращим, це дає можливість знайти себе в житті. Хто б ким не став – якщо ви робите це на всі сто відсотків, то я впевнений, що ви себе знайдете в житті. Тому саме найголовніше: нехай у вашому житті буде більше відповідальних речей: коли ти робиш крок, коли ти не ховаєшся за спину або за дерево, коли ти вибираєш, правильний вчинок робиш у житті. Тому вас навчають саме військові офіцери, котрі знають, що таке честь”. 

{youtube width=”100%” height=”420″}EXMe-nFLF1c{/youtube}

“Українці завжди були сильними та непереможними, – констатував Леонід Бицюра.І випробування, що випало зараз на долю країни, ще більше гуртує нас як націю, націю – воїнів, гартує наш дух, дух – переможців. Я переконаний, що не за горами той час, коли остаточно здолаємо ворога. А здолати його зможемо тільки тоді, коли будемо єдині, один за одного, коли будемо вірити один в одного. Тож, як казав Степан Бандера, “наш обов’язок — зробити самим найбільше, скільки стане наших сил, одночасно докласти старань, щоб і інші робили якнайбільше”. Тож, бажаю вам бути сильними, не зупинятись перед жодними труднощами, кувати власний характер та використовувати досвід старших”.

Саме досвідом на першому уроці “Захисту Вітчизни” ділився з десятикласниками боєць “Дніпра-1” Богдан Бутковський. Він оповів, як колись прогулював уроки ДПЮ, думав – те, що розповідають на них, ніколи не знадобиться в житті. Помилявся. Війна, про яку стільки читав у книжках та яку бачив у кіно, прийшла на його рідну землю. І довелось взяти в руки зброю, щоб захищати країну.

{youtube width=”100%” height=”420″}NB8FORjpP7Y{/youtube}

Тримав слово перед учнями й організатор та керівник військово-патрітичного вишколу “Захисти свій дім” Микола Більчук. До слова, під час урочистої лінійки йому та всьому колективу вишколу від імені школи було вручено подячного листа. 

{youtube width=”100%” height=”420″}QC4GF2PMPHU{/youtube}

До речі, семест для учнів 10 та 11 класиів 2, 20 та 23 ТЗОШ завершиться вже через тиждень, а потім розпочнеться в  учнів 10 та 11 класів інших шкіл міста. 

Вікторія Отаманчук.

 

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета