20 травня 2022 року
23:21:39

Суспільство

Вісімнадцять пожеж за день. Чим не рекорд?

04.08.2015 14:30

04.08.2015

Тернопільщина вчора палал. У буквальному розумінні цього слова. Горіло аж у 18 місцях. І то ще й як горіло. 

Найперше вранці у Хлопівці, що на Гусятинщині, на приватній присадибній ділянці зайнялись пожнивні залишки. Вогонь “зачистив” 0, 45 га. Ймовірна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Матеріальні збитки встановлюються.Пожежу ліквідовано черговим караулом ДПРП–21 Управління ДСНС України у Тернопілсьькій області. Під час гасіння врятовано 40 га посівів пшениці.

Відтак пожнивні залишки пшениці та овес на корені спалахнули у Старому Місті, що на Підгаєччині. Вогонь знищив пожнивні залишки пшениці площею 1 га та овес на корені на площі 0,03 га. Причина виникнення пожежі встановлюється. Прямі матеріальні збитки становлять 0,5 тис. грн. Пожежу ліквідовано черговим караулом ДПРЧ–14 Управління, під час гасіння врятовано 0,07 га посівів вівсу.

Далі – Кременець. Там на вул. Толстого, 9  виникла пожежа у кімнаті житлового будинку. Вогонь знищив металопластикове вікно, дві шафи-купе, килими, телевізор, магнітолу, пошкодив облицювання стін та стелі кімнати. Ймовірна причина виникнення пожежі – порушення правил пожежної експлуатації при експлуатації кип’ятильником. Матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом ДПРЧ–5 Управління, під час гасіння врятовано житлову будівлю, матеріальних цінностей орієнтовно на суму 150 тис.грн.

У Стегниківцях Тернопільського району виникла пожежа на полі одного з мешканців. Вогонь знищено пшеницю на корені площею 2 га.  Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом ДПРЧ–3 Управління, під час гасіння врятовано 15 га посівів пшениці.

У Стрілківцях Борщівського району виникла пожежа пожнивних залишків  на полі ТОВ “Золота Нива”, хвойного лісу самосіву та підстилки мішаного лісу ДП “Чортківське лісове господарство”. Вогонь знищив стерню площею 15 га, самонасіяний хвойний ліс на площі 1,2 га та лісову  підстилку мішаного лісу площею 1,3 га. Деталі тут. l

У селі Обич Шумського району того ж дня виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Вогнем “злизав” близько 3 га. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом ДПРЧ-16 Управління.

У Саранчуках Бережанського району спалахнули пожнивні залишки на приватній присадибній ділянці. Вогонь “зачистив” площу у 0,05 га. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом ДПРЧ – 7 Управління, під час гасіння врятовано 0,1 га посівів пшениці.

У Кременці на вул. Замкова виникла пожежа сухої трави на відкритій території поблизу лісу. Вогонь знищив суху траву на площі близько 100 м.кв. Ймовірна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом ДПРЧ-5 Управління, врятовано лісовий масив площею 11 га.

В Осівцях Бучацького району виникла пожежа пожнивних залишків (стерні) на полі та посівів вівса (власники встановлюється). Вогонь знищив стерню на площі 2 га. та 0,05 га посіву вівса на корені. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом ДПРЧ – 9 Управління, під час гасіння врятовано 0,4 га посівів пшениці та 0,5 га посівів вівса.

У Білобожниці Чортківського району виникла пожежа пожнивних залишків на полі (власник встановлюється). Вогонь “зачистив”орієнтовно  3 га. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом ДПРЧ – 6 Управління.

В Оришківцях Гусятинського району виникла пожежа пожнивних залишків на приватній присадибній ділянці. Вогонь знищив  0,55 га. Ймовірна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем власниці. Матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом ДПРП-22 Управління, врятовано посіви пшениці на площі 50 га.

В Іванчанах Збаразського району виникла пожежа посівів вівса на корені та пожнивних залишків на приватних земельних ділянках двох мешканців Вогонь знищив посіви вівса на корені площею 1,8 га та солому на площі 0,1 га. Причина виникнення пожежі встановлюється. Прямі матеріальні збитки становлять 8 тис.грн. Пожежно-рятувальні підрозділи не викликались.

У Целієві Гусятинського району виникла пожежа підстилки та хвойного лісу Целіївської сільської ради. Вогонь знищив сухі кущі, підстилку лісу на площі 1 га, пошкодив стовбура дерев. Причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем встановленої особи. Матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом ДПРП–22 Управління, та місцевим населенням. Під час гасіння врятовано хвойний ліс загальною площею 2,8 га.

У Коршилівці Підволочиського району виникла пожежа сухої трави та сміття на відкритій території одного з домогосподарств. Вогонь нищив сміття та суху траву на площі 40 кв. м. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом ДПРЧ–20 Управління, врятовано 1 житлову будівлю, матеріальних цінностей орієнтовно на суму 50 тис.грн.

У селі Переходи Чортківського району виникла пожежа пожнивних залишків на приватній земельній ділянці (власник встановлюється). Вогонь “зачистив” орієнтовно  1,5 га. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом ДПРЧ – 6 Управління.

У Ланівцях на вул. Вишнівецька, 35 (біля газорегулюючого пункту) виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Вогонь знищив суху траву на площі 50 кв. м.кв. Ймовірна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом ДПРЧ–11 Управління.

У Старому Вишнівці Збаразького району виникла пожежа пожнивних залишків (стерні) на приватній земельній ділянці (власник встановлюється). Вогонь “зачистив” 1 га. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом МПК с. Вишнівець, врятовано посіви пшениці на площі 2 га.

У селі Будки Кременецького району виникла пожежа сухої трави на відкритій території поблизу засіяного поля з вівсом.Деталі тут.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета